21.08.2012

ChipsAway отримала друге дихання

Після двохрічної перерви компанія знову розвиватиме мережу сервісних центрів по франчайзингу

Свою діяльність в Україні "ChipsAway International" розпочала в 2006 році. Компанія, технології якої використовувалися у більш ніж 1,5 тис. сервісних центрах у світі, вирішила розвивати в Україні мережу власних та франчайзингових точок. В 2010 ChipsAway відійшла від франчайзингової схеми та взялася за вдосконалення концепції і реструктуризацію мережі. Після двохрічної роботи над оптимізацією внутрішніх процесів франчайзер знову націлений на пошук потенційних партнерів: франчайзингові центри ChipsAway відкриватимуться у всіх регіонах країни.

Фото пункту системи ChipsAway

За 20 років свого існування компанія ChipsAway Int. набула світове визнання у сфері професійного ремонту невеликих пошкоджень салону та кузову автомобіля, ставши основоположником розвитку нового виду індустрії в автомобільному ремонтному бізнесі - індустрії SMART технологій.

"Зараз сервісні центри ChipsAway працюють в Києві, Львові та Запоріжжі. В перспективі ми плануємо вдвічі збільшити кількість столичних представництв та вийти на інші регіональні ринки, - розповідає директор мережі ChipsAway Антон Ващенко. - Потенціал наших послуг дуже великий, і нам є куди розвиватися. Адже лише у Великобританії, звідки концепція родом, кількість сервісних центрів сягає 350, тоді як в Україні їх поки що 7".

Як стверджує франчайзер, в 2006, коли ChipsAway з'явилася в Україні, в неї зовсім не було конкурентів. Проте з цього часу ринок значно розширився, поповнився невеликими майстернями та крупними компаніями, які теж спеціалізуються на локальному ремонті автівок. "Не зважаючи на розширення економічної ніші, компанія все ж таки зберегла за собою ряд переваг, які вигідно вирізняють її з-поміж конкурентів, - стверджує Антон Ващенко. - Адже ремонт автомобілів у центрі ChipsAway відбувається з допомогою використання SMART технологій, завдяки яким ліквідувати невелике пошкодження можна і без зйому деталі. Крім цього, ChipsAway - це завжди помірні ціни. Усунути локальне пошкодження можна всього за 700-800 грн, тоді як в інших сервісних центрах ця необхідність коштує 1,5-2 тис. грн. Скориставшись нашими послугами наші клієнти отримують швидкий результат (менше доби потрібно для здійснення ремонту) та гарантію на цілий рік".

Для того, щоб відкрити сервісний центр ChipsAway, необхідно володіти особистими інвестиціями в розмірі від $3.000 до $10.000, а також - сплатити паушальний внесок у сумі від $20.000. Майбутній партнер повинен мати досвід ведення власного бізнесу, а також - бажання та можливість протягом першого року особисто супроводжувати роботу сервісного центру.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

3

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank