Вівторок
17.07.2012
Компанія Mortimer English Club набралася досвіду і розробила більш ефективну програму підтримки для франчайзі
 

Mоrtimer English Club GmbH впродовж минулого року провів ряд консультацій з партнерами по всьому світу, і, проаналізувавши досвід франчайзі зарубіжних країн, оновив франчайзинговий пакет для майбутніх партнерів. Компанія стежить за новітніми світовими тенденціями в лінгвістиці та педагогіці, і до нового навчального року втілила свої напрацювання в оновленій програмі та навчальних матеріалах за курсом у English for Children 1 для дітей від 4 до 9 років. Вже в новому навчальному році франчайзі та учні Mortimer English Club зможуть оцінити всі переваги оновлених програм.

"На сьогодні наша компанія удосконалила рекомендації з ведення успішного бізнесу, представила нові ефективні методи реклами, IT технології, методичні напрацювання - все, що безпосередньо необхідно франчайзі для ведення клубу англійської мови для дітей та дорослих. - відзначає Інна Азарова, майстер-партнер компанії Mortimer English Club в Україні. - Також з нами поділилися досвідом на щорічній зустрічі майстер-партнерів Mortimer English Club, яка відбулася в Німеччині в червні 2012 року. На зустрічі обговорювалися принципи побудови успішного бізнесу та вдосконалення співпраці з новими партнерами, а також успіхи розвитку компанії в світі і нові програми вивчення англійської для малят".

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club об'єднує більше 300 центрів у 20 країнах світу. В Україні працює сьогодні дев'ять центрів, сім з яких відкриті на умовах франчайзингу. Концепції викладання, яка використовується компанією, вже більше 20 років, франчайзингова пропозиція діє з 1999 року.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано