17.07.2012

Mortimer накопичив досвід

Компанія Mortimer English Club набралася досвіду і розробила більш ефективну програму підтримки для франчайзі

Mоrtimer English Club GmbH впродовж минулого року провів ряд консультацій з партнерами по всьому світу, і, проаналізувавши досвід франчайзі зарубіжних країн, оновив франчайзинговий пакет для майбутніх партнерів. Компанія стежить за новітніми світовими тенденціями в лінгвістиці та педагогіці, і до нового навчального року втілила свої напрацювання в оновленій програмі та навчальних матеріалах за курсом у English for Children 1 для дітей від 4 до 9 років. Вже в новому навчальному році франчайзі та учні Mortimer English Club зможуть оцінити всі переваги оновлених програм.

діти хлопчик дівчинка

Mortimer English Club із задоволенням передає досвід і знання всьому світу, навчаючи англійської мови дітей і дорослих без особливих зусиль

"На сьогодні наша компанія удосконалила рекомендації з ведення успішного бізнесу, представила нові ефективні методи реклами, IT технології, методичні напрацювання - все, що безпосередньо необхідно франчайзі для ведення клубу англійської мови для дітей та дорослих. - відзначає Інна Азарова, майстер-партнер компанії Mortimer English Club в Україні. - Також з нами поділилися досвідом на щорічній зустрічі майстер-партнерів Mortimer English Club, яка відбулася в Німеччині в червні 2012 року. На зустрічі обговорювалися принципи побудови успішного бізнесу та вдосконалення співпраці з новими партнерами, а також успіхи розвитку компанії в світі і нові програми вивчення англійської для малят".

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club об'єднує більше 300 центрів у 20 країнах світу. В Україні працює сьогодні дев'ять центрів, сім з яких відкриті на умовах франчайзингу. Концепції викладання, яка використовується компанією, вже більше 20 років, франчайзингова пропозиція діє з 1999 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Mortimer накопичив досвід

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank