14.05.2012

Peacocks покидає Україну

Компанія розірвала договір співпраці з Maratex

Як стало відомо, з українського ринку зникнуть монобрендові магазини Peacocks. Компанія Maratex, яка розвивала Peacocks в Україні та Росії, припинила співпрацю з британською мережею. Як стверджує співвласник компанії Maratex, Дмитро Єрмоленко, причиною закриття магазинів є зміна власників бренду. Тепер торговельна марка Peacocks належить шотландській Edinburgh Woollen Mil, яка вирішила зробити акцент на розвитку мережі на власному ринку.

Меража Peacocks об’єднувала 9 магазинів в Україні та 42 в Росії.

Меража Peacocks об'єднувала 9 магазинів в Україні та 42 в Росії. Частка бренду в загальних обсягах продажів Maratex становила близько 35-40%. Як стверджують гравці ринку, така популярність модного бренду була спричинена лояльними до покупця цінами: середній чек становив близько $30.

Проте Maratex вже знайшла заміну бренду Peacocks: компанія виводить на ринок новий бренд: італійську мережу OVS, якій належать близько 600 магазинів у всьому світі. Колишні торговельні точки Peacocks компанія переформатує під OVS. Дмитро Ярмоленко впевнений, що бренд OVS - це новий конкурент марки Zara. Проте, ціни на одяг нового бренду будуть на 15-20% нижчими.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Peacocks покидає Україну

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank