Понеділок
14.05.2012
Компанія розірвала договір співпраці з Maratex
 

Як стало відомо, з українського ринку зникнуть монобрендові магазини Peacocks. Компанія Maratex, яка розвивала Peacocks в Україні та Росії, припинила співпрацю з британською мережею. Як стверджує співвласник компанії Maratex, Дмитро Єрмоленко, причиною закриття магазинів є зміна власників бренду. Тепер торговельна марка Peacocks належить шотландській Edinburgh Woollen Mil, яка вирішила зробити акцент на розвитку мережі на власному ринку.

Меража Peacocks об'єднувала 9 магазинів в Україні та 42 в Росії. Частка бренду в загальних обсягах продажів Maratex становила близько 35-40%. Як стверджують гравці ринку, така популярність модного бренду була спричинена лояльними до покупця цінами: середній чек становив близько $30.

Проте Maratex вже знайшла заміну бренду Peacocks: компанія виводить на ринок новий бренд: італійську мережу OVS, якій належать близько 600 магазинів у всьому світі. Колишні торговельні точки Peacocks компанія переформатує під OVS. Дмитро Ярмоленко впевнений, що бренд OVS - це новий конкурент марки Zara. Проте, ціни на одяг нового бренду будуть на 15-20% нижчими.