Понеділок
14.05.2012
Компанія розірвала договір співпраці з Maratex
 

Як стало відомо, з українського ринку зникнуть монобрендові магазини Peacocks. Компанія Maratex, яка розвивала Peacocks в Україні та Росії, припинила співпрацю з британською мережею. Як стверджує співвласник компанії Maratex, Дмитро Єрмоленко, причиною закриття магазинів є зміна власників бренду. Тепер торговельна марка Peacocks належить шотландській Edinburgh Woollen Mil, яка вирішила зробити акцент на розвитку мережі на власному ринку.

Меража Peacocks об'єднувала 9 магазинів в Україні та 42 в Росії. Частка бренду в загальних обсягах продажів Maratex становила близько 35-40%. Як стверджують гравці ринку, така популярність модного бренду була спричинена лояльними до покупця цінами: середній чек становив близько $30.

Проте Maratex вже знайшла заміну бренду Peacocks: компанія виводить на ринок новий бренд: італійську мережу OVS, якій належать близько 600 магазинів у всьому світі. Колишні торговельні точки Peacocks компанія переформатує під OVS. Дмитро Ярмоленко впевнений, що бренд OVS - це новий конкурент марки Zara. Проте, ціни на одяг нового бренду будуть на 15-20% нижчими.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується