Peacoсks та River Island готує нові умови

Вівторок
01.11.2011
Співпраця з франчайзі в Україні та Росії відбуватиметься у форматі СП
 

Такі всесвітньо відомі бренди одягу, як Peacoсks і River Island мають намір створити СП з компанією Maratex - франчайзі цих марок в Україні та Росії. Про це на форумі Retail Industry Forum заявив співвласник компанії Дмитро Єрмоленко. Згідно з попередніми домовленостями, яких досягнули сторони, СП створюватимуться на трьох ринках: українському, польському та російському. На сьогодні компанія Maratex розвиває в Україні та Росії мережі монобрендових магазинів Esprit, Peacoсks, Aldo, River Island, Orsay та Bodique. Зараз під цими торговельними марками в обох країнах працює 115 магазинів, 26 з яких знаходяться в Україні.

У разі підписання договору Maratex отримає доступ до більш дешевих західних кредитів і фінансових ресурсів партнера, що дозволить компанії розвиватися активніше. У наступному році Maratex планує відкрити як мінімум 2-3 магазини. "Більш конкретні плани по відкриттю залежатимуть від результатів переговорів з Peacocks і River Island",- говорить пан Єрмоленко.

За матеріалами газети Коммерсант

найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти