27.01.2012

Coffee to go від Шоколадниці

Компанія ввела у меню нову позицію, продажі якої за перші два місяці зросли на 600%

Наприкінці листопада компанія запропонувала своїм клієнтам взяти каву з собою. Новинка одразу набула широкої популярності: пройшло тільки два місяці після її появи, а продажі вже збільшилися на 600%. "Розробляючи акцію "кава з собою", ми не ставили собі за ціль значне збільшення прибутків. Головною нашою метою було залучення нової цільової аудиторії, - розповів порталу Franchising.ua директор мережі кав'ярень "Шоколадниця" Вадим Височин. - Каву з собою беруть в основному студенти та офісний персонал, який поспішає на роботу. Популярна акція і під час ланчу". Всього у межах пропозиції клієнту пропонується 5 напоїв: американо, капучіно, лате, какао та карамельне капучіно, які можна придбати за ціною від 14 до 20 грн.

Шоколадниця, кавярня, заклад громадського харчування

В Україні зараз працює 12 кав’ярень "Шоколадниці"

Проте coffee to go - не єдине нововведення компанії "Шоколадниця" в Україні. Спільно з "Жіночим Журналом" мережа популяризує європейську традицію "підвісити" каву: оплатити чашку напою тому, хто прийде до кав'ярні після вас.

У зв'язку із наближенням "Євро-2012" компанія збільшує кількість посадочних місць у столичних закладах, налагоджує внутрішню та зовнішню англомовну комунікацію в кав'ярнях та вводить пивне меню для вболівальників. "Зараз ми ведемо переговори з метою отримання права на ретрансляцію матчів чемпіонату, - розповів Вадим Височин. - Для зручності перегляду в тих закладах, в яких немає телевізора, плануємо повісити як мінімум 2-3 плазмові екрани".

Сьогодні під ТМ "Шоколадниця" працює 12 кав'ярень на території України. В цьому році компанія має намір відкрити 3 нові заклади в Києві та 1-2 франчайзингові в Одесі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Coffee to go від Шоколадниці

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank