25.01.2012

Позитивні тенденції ринку нерухомості в Україні

Розмова з генеральним директором АН "Благовіст" Іриною Луханіною

Яким був для українського ринку нерухомості 2011 рік?
Варто відзначити, що цей період характеризувався плідною співпрацею всіх учасників ринку, зокрема, покупців та продавців. Клієнти проявляли активну зацікавленість в можливості придбання та оренди житла. Завдяки збільшенню обсягу переглядів кількість угод, укладених в 2011 році компанією АН "Благовіст", зросла на 36,8%. Щодо наших ріелторів, то вони в 2011 році провадили свою діяльність більш оперативно, ніж у попередньому: так, наприклад фотографії приміщення з'являлися на сайті вже через дві години після розміщення оголошення.

Благовіст, Ірина Луханіна

Ірина Луханіна - генеральний директор АН "Благовіст"

Чи існує в ріелторському бізнесі сезонність?

Зріст продажів спостерігається у період з вересня по березень. Проте найбільш інтенсивно угоди укладаються в листопаді та грудні. Цікаво те, що завжди наприкінці року збільшується частка продажів. І це при тому, що в цей час банки традиційно згортають іпотечну активність.

Що чекає на ринок у 2012 році?

Думаю, в найближчі півроку не буде відчутних коливань ціни. Частина орендодавців на період чемпіонату "Євро-2012" може тимчасово перейти на подобову оренду. Співвідношення угод купівлі-продажу та оренди залишатиметься приблизно на тому ж рівні, що й в попередньому році (46% до 54%). Кількість угод може зрости в межах 21-23%.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Позитивні тенденції ринку нерухомості в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank