20.01.2012

Redan виконала план

За підсумками 2011 року валовий дохід від брендів Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket збільшився на 19%

Польська компанія Redan Capital Group, якій належать мережі магазинів одягу Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket, підвела підсумки діяльності у 2011 році. Згідно з їх результатами, 2011 році компанія продала товарів на суму 381,8 млн злотих, що на 18% більше ніж у попередньому році (тоді отриманий прибуток склав 324, 2 млн злотих). Крім цього, валовий дохід (різниця між прибутками та видатками) збільшився на 19% у порівнянні з 2010. "Ця інформація є набагато важливішою, ніж дані про продажі, адже результат діяльності компанії вимірюється саме отриманим нею валовим доходом, - стверджує Генеральний директор компанії Redan Богуш Крижинські. - Тому ми раді, що його величина відповідає нашим попереднім прогнозам".

Top Secret, каса магазину

TOP SECRET має свого покупця у Чехії, Словаччині, Литві, Росії та Україні.

На рівні була успішність компанії і на теренах України, де розвитком брендових магазинів ТМ Top Secret займається українське представництво Redan - компанія "Бета-Реда Україна". "В 2011 ми займалися активним розвитком: протягом року відбулося 10 нових відкриттів, 7 з яких - франчайзингові, - розповів порталу Franchising.ua директор компанії "Бета-Реда Україна" Мартін Міськевіч. - Тепер мережа на території України налічує 28 магазинів". В цьому році компанія "Бета-Реда Україна" запланувала відкриття 4 власних та 10 франчайзингових магазинів. Власні магазини відкриються в Харкові, Одесі, Вінниці та Києві. Щодо франчайзингових, то на сьогоднішній день ведуться переговори з потенційними франчайзі з Черкас, Сімферополя та Дніпропетровську.

На сьогодні компанії Redan належить близько 450 магазинів Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket в Польщі, Чехії, Литві, Словаччині, Росії та Україні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank