04.11.2011

Helen Doron: викладання на дому

Щоб стати франчайзі компанії, не обов’язково відкривати окремий центр

Новий франчайзі Helen Doron з Тернополя не відкривав окремого навчального центру: процес викладання проводиться в домашніх умовах. "Self-imployed - це окрема форма співпраці з франчайзі, яку в Україні ми практикуємо вперше, - розповіла порталу Franchising.ua національний координатор Helen Doron в Україні Віра Василівна Чуб. - Викладач отримав сертифікат, пройшов серію тренінгів та викладає тепер за методикою Helen Doron в себе на дому. Ця форма співпраці призначена для активних людей, які поки не володіють достатніми коштами для відкриття окремого центру, але мають хорошу кваліфікацію та бажання займатися такого роду бізнесом. Думаю, цей напрямок франчайзингової співпраці досить перспективний, і кількість бажаючих працювати на таких умовах буде зростати".

Helen Doron, франчайзинг, франшиза

Програма Helen Doron розроблена в 1985 році і пройшла практичну перевірку своєї ефективності

На сьогодні мережа шкіл англійської мови Helen Doron налічує вже 35 центрів по всій території України. Нові центри з'явилися в Івано-Франківську, Львові , Дніпропетровську, Білгород-Дністровську, Донецьку та Києві. Незабаром відкриється ще один центр відкриється в Миколаєві.

Протягом літнього періоду компанія Helen Doron провела серію тренінгів для викладачів шкіл мережі. Навчання відбулося в Києві, Одесі та Харкові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank