04.11.2011

Передноворічні знижки у рітейлі

Розмова з представником компанії MANGO в Україні Юлією Селівановською

Чи повинні магазини одягу однієї мережі використовувати єдину систему передсвяткових знижок, і як бути партнерам, які тільки-но відкрилися?
В компанії MANGO ми дотримуємося єдиної системи передноворічних знижок у всіх магазинах в межах країни. Це поширена європейська практика рітейл-операторів. Що стосується передсвяткових дебютів, то коли ми відкриваємо новий магазин, ми вираховуємо час його появи. Оптимальним є відкриття, яке співпадає з початком сезону та новою колекцією: наприкінці серпня або лютого. Відкриття в період розпродажів - це швидше виняток, якого бажано уникнути. Власник, який розпочав свій бізнес в передсвятковий період, повинен розуміти, що перебуватиме серед рітейлерів, які оголосили про початок розпродажів. Не поставивши знижки, він ризикує бути незатребуваним серед клієнтів. Адже у покупців вже увійшло в звичку перед Новим роком період робити багато покупок, але за менші гроші.

MANGO, франчайзинг, франшиза

Юлія Селівановська - представник компанії MANGO в Україні

Наскільки вигідні для магазину одягу розпродажі, і як часто їх варто влаштовувати?

Будь-які знижки та розпродажі, як елемент вияву лояльності до покупця, необхідні. Ми всіляко їх вітаємо і беремо участь у різних заходах та акціях (таких як Shopping night і т.п.), які проводяться торговельними центрами, в яких розташовані наші магазини. Звичайно, надто часте проведення таких заходів неможливе, адже це економічно невигідно.

Розмовляла Тетяна Малиняк

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Передноворічні знижки у рітейлі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank