Передноворічні знижки у рітейлі

П'ятниця
04.11.2011
Розмова з представником компанії MANGO в Україні Юлією Селівановською
 

Чи повинні магазини одягу однієї мережі використовувати єдину систему передсвяткових знижок, і як бути партнерам, які тільки-но відкрилися?
В компанії MANGO ми дотримуємося єдиної системи передноворічних знижок у всіх магазинах в межах країни. Це поширена європейська практика рітейл-операторів. Що стосується передсвяткових дебютів, то коли ми відкриваємо новий магазин, ми вираховуємо час його появи. Оптимальним є відкриття, яке співпадає з початком сезону та новою колекцією: наприкінці серпня або лютого. Відкриття в період розпродажів - це швидше виняток, якого бажано уникнути. Власник, який розпочав свій бізнес в передсвятковий період, повинен розуміти, що перебуватиме серед рітейлерів, які оголосили про початок розпродажів. Не поставивши знижки, він ризикує бути незатребуваним серед клієнтів. Адже у покупців вже увійшло в звичку перед Новим роком період робити багато покупок, але за менші гроші.

Наскільки вигідні для магазину одягу розпродажі, і як часто їх варто влаштовувати?

Будь-які знижки та розпродажі, як елемент вияву лояльності до покупця, необхідні. Ми всіляко їх вітаємо і беремо участь у різних заходах та акціях (таких як Shopping night і т.п.), які проводяться торговельними центрами, в яких розташовані наші магазини. Звичайно, надто часте проведення таких заходів неможливе, адже це економічно невигідно.

Розмовляла Тетяна Малиняк


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується