14.10.2011

Партнерами IDS Aqua Service стали вже 22 франчайзі

Компанія має намір бути представленою у всіх містах із кількістю населення більше 25 тис.

Компанія Нова (в майбутньому IDS Aqua Service) була створена у 1996 році як офіційний національний дистрибутор ТМ Моршинська, а з 2005 року, після партнерського злиття з IDS Group Ukraine, почала спеціалізуватися виключно на доставці води додому та в офіси. В Україні компанії належать чотири заводи: в Трускавці, Моршині, Миргороді та в Голій Пристані.

бутильована вода

Мінімальні витрати на запуск точки (включаючи вступний платіж - від 10.000 грн) становлять 130.000 грн. Роялті складають 6% від обсягу закупленої води, рекламний внесок - відсутній. Бізнес обіцяє окупитися за 24 місяці.

На сьогодні IDS Aqua Service є єдиним національним оператором, який може здійснювати поставки по всій території держави. Зараз в країні працює 18 філій компанії і ведеться активний розвиток мережі за схемою франчайзингу. IDS Aqua Service має намір охопити всю територію України та бути представленою у всіх містах із кількістю населення більше 25 тисяч чоловік. Перші 22 франчайзі компанії вже розпочали свою діяльність.

На сьогодні компанія займається поставками води торгівельних марок "Аляска", "Старий Миргород" та "Домашня із Трускавця", а також продає обладнання для розливу, підігріву та охолодження питної води.

В IDS Aqua Service переконані, - головною перевагою продукції є її якість та унікальність, оскільки компанія видобуває воду в екологічно чистих курортних регіонах. Послугами IDS Aqua Service користуються як звичайні люди, так і різного роду компанії. Надаючи послуги великим структурам, офіси яких представлені на всій території України, компанія підписує з ними лише один договір, а вже потім розподіляє завдання по поставках за філіалами. Таким чином центральний офіс може забезпечувати клієнтами своїх франчайзі, які працюють в регіонах.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Партнерами IDS Aqua Service стали вже 22 франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank