12.09.2011

BodyConcept шукає мастера

Українські підприємці мають можливість стати ексклюзивним представником португальської мережі салонів краси з інноваційною концепцією

BodyConcept - компанія, яка була заснована в 2005 році у Португалії як відповідь на нестачу професійних салонів краси доступної цінової категорії. У Європі мережа компанії розширюється за допомогою франчайзингу. Під цією торговельною маркою сьогодні працює вже 43 клініки в Португалії та одна клініка у Польщі. Тепер компанія планує за допомогою мастер-франчайзингу вийти й на український ринок.

BodyConcept, франчайзинг, франшиза

Для отримання мастер-ліцензії BodyConcept необхідно 100.000 €

Клієнти BodyConcept мають змогу обирати серед широкого асортименту естетичних, косметичних та перукарських послуг, спрямованих на вирішення таких проблем зі здоров'ям та красою як целюліт, ожиріння, біль у суглобах, проблеми з м'язами, кровообігом, млявістю тіла, шкірою, зморшками тощо. Можливе також надання супутніх послуг: видалення зайвого волосся, консультації щодо використання косметичних засобів та харчування тощо.

Своїм франчайзі компанія пропонує співпрацю у двох форматах. Формат А - більш комплексний: крім оздоровчих процедур для краси він включає в себе також перукарські та естетичні послуги. Формат В - це лише оздоровчі та косметологічні процедури.

Перед майбутнім мастер-франчайзі компанія ставить одну важливу умову: за перший рік на ринку підприємець повинен відкрити не менше двох власних клінік, а наступні 9 років долучати до мережі як мінімум двох нових франчайзі щороку. В свою чергу франчайзер зобов'язується супроводжувати франчайзі як до, так і після відкриття.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
BodyConcept шукає мастера

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank