Понеділок
12.09.2011
Українські підприємці мають можливість стати ексклюзивним представником португальської мережі салонів краси з інноваційною концепцією
 

BodyConcept - компанія, яка була заснована в 2005 році у Португалії як відповідь на нестачу професійних салонів краси доступної цінової категорії. У Європі мережа компанії розширюється за допомогою франчайзингу. Під цією торговельною маркою сьогодні працює вже 43 клініки в Португалії та одна клініка у Польщі. Тепер компанія планує за допомогою мастер-франчайзингу вийти й на український ринок.

Клієнти BodyConcept мають змогу обирати серед широкого асортименту естетичних, косметичних та перукарських послуг, спрямованих на вирішення таких проблем зі здоров'ям та красою як целюліт, ожиріння, біль у суглобах, проблеми з м'язами, кровообігом, млявістю тіла, шкірою, зморшками тощо. Можливе також надання супутніх послуг: видалення зайвого волосся, консультації щодо використання косметичних засобів та харчування тощо.

Своїм франчайзі компанія пропонує співпрацю у двох форматах. Формат А - більш комплексний: крім оздоровчих процедур для краси він включає в себе також перукарські та естетичні послуги. Формат В - це лише оздоровчі та косметологічні процедури.

Перед майбутнім мастер-франчайзі компанія ставить одну важливу умову: за перший рік на ринку підприємець повинен відкрити не менше двох власних клінік, а наступні 9 років долучати до мережі як мінімум двох нових франчайзі щороку. В свою чергу франчайзер зобов'язується супроводжувати франчайзі як до, так і після відкриття.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано