Mortimer: Школа англійської мови в маленькому місті

П'ятниця
26.08.2011
Розмова з Інною Азаровою - представником мережі центрів з англійської мови Mortimer English Club в Україні
 

Які перспективи розвитку мережевих шкіл англійської мови у невеликих містечках?
Ті перспективи, які стоять перед мережевими школами в обласних центрах, звичайно, набагато більші. Але й у маленькому містечку можна зробити хороший бізнес. Сьогодні більшість українців, незалежно від місця проживання, усвідомлює необхідність вивчення іноземної мови. Тому потенціал розвитку шкіл вже не залежить від величини міста.

Чи не стане перепоною те, що жителі маленьких містечок більше звикли до послуг репетитора та індивідуальних занять?

Ні в якому разі. По-перше, у батьків завжди є вибір, адже наша школа практикує як заняття в групах, так й індивідуальні уроки. А по-друге, потрібно розуміти, що важлива не кількість учнів у класі, а ефективність методики викладання.

З кого франчайзі з невеликого міста повинен формувати персонал? Де шукати спеціалістів?

Варто взяти до уваги європейський досвід. В Німеччині, наприклад, є дуже багато власників клубів мережі Mortimer English Club, які викладають самі. Тому, було б добре, якби в невеликих містах клуби відкривалися вчителями англійської мови, які мають змогу викладати самостійно та долучати до роботи інших своїх колег-спеціалістів. Крім того, в багатьох містах України, не обов'язково навіть в обласних центрах, є педагогічні ВНЗ, в яких англійська викладається на дуже хорошому рівні. Можна долучати до роботи випускників цих ВНЗ. Франчайзі так позбавиться необхідності далеко шукати працівника, а випускник отримає безцінний досвід викладання.

На які прибутки може сподіватися франчайзі, відкриваючи школу англійської мови в себе в місті?

Все залежить від того, як він побудує свій бізнес. В Німеччині, наприклад, багато франчайзі викладають в себе вдома. Це зменшує кількість витрат та збільшує можливість хорошого заробітку. Свою діяльність німецькі франчайзі компанії дуже часто починають набираючи групи із знайомих, співпрацюючи із дитячими садками. Від того, як ви почнете свій бізнес, залежать ваші майбутні прибутки. Крім цього, кожен франчайзі сам вирішує, скільком учням йому викладати: десятьом чи сімдесятьом. Ця змінна також впливає на прибутковість бізнесу. Ще один важливий чинник - платоспроможність населення. Якщо киянин може собі дозволити заплатити за навчання дитини 600 гривень, то мешканець містечка в провінції - не завжди, і на це потрібно зважати. Франчайзі сам вирішує, скільки він хоче заробляти, але він повинен враховувати, скільки йому готові платити.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано