18.07.2011

ТІСО Professional буде у Львові

До кінця осені у Львові відкриється новий франчайзинговий салон краси TICO Professional

Компанія "Вікторія", якій належить ТМ TICO Professional, уже 15 років на українському ринку. Її діяльність починалася з імпорту в Україну електроінструментів та ексесуарів іноземних компаній. Два роки тому було прийняте рішення про створення торгівельної марки " TICO Professional" та реалізацію під цією маркою перукарських інструментів та аксесуарів як в салонах краси, так і безпосередньо споживачам. Так почалася діяльність мережі і був відкритий перший власний салон у Дніпропетровську.

інтер\'єр салона краси TICOProfessional

Інноваційні матеріали, що використовуються у виробництві продукції TICO Professional, дозволяють не заподіювати шкоди волоссю: затримують молекули води в кортексі волосини, знімають статичну напругу волосся та спрощують процес його розчісування та укладання

Перша франчайзингова точка мережі з'явилася в 2010 році. Після цього був проведений редрендинг ще двох салонів, які користувалися продукцією ТМ "TICO Professional". Тепер уже три заклади в місті Дніпропетровську працюють на умовах франчайзингу. З допомогою франчайзингу компанія хоче поширити свою мережу на всю територію України. Зараз ведуться переговори про відкриття нових салонів зі Львовом, Києвом та Харьковом. Вже до кінця осені очікується відкриття франчайзингового закладу у Львові. В планах TICO Professional – до кінця 2012 року мати представництво у кожному обласному центрі України, а вже після цього – йти у маленькі містечка.

Щоб стати франчайзі компанії необхідно мати просторе приміщення розміром не менше 60 кв.м. Якихось специфічних вимог щодо місця розташування салону краси немає. "Для нас не принципово, де відкривати свої заклади, - розповідає керівник напряму з розвитку франчайзингу TICO Professional Євгенія Чувпилова. – Бізнес центри вимагають закладу експрес-формату. Люди, які цілий день зайняті справами, хочуть менше часу присвятити догляду за собою та більше - діловим зустрічам. І навпаки, спальні райони відображають філософію релаксу, розслаблення. Тобто, послуги можна надавати протягом довшого періоду часу."

Для покращення кваліфікації персоналу компанією TICO Professional заснована Академія перукарського мистецтва в місті Дніпропетровську. Академія виникла вже після відкриття перших точок. Її головне завдання – підвищення кваліфікації директорів, адміністраторів та перукарів салонів мережі. Оскільки в Україні немає спеціальної вищої освіти, присвяченої менеджменту салонів краси, для власників салонів мережі створена спеціальна програма "Клуб директорів". Щодо перукарів, то для них зараз працює програма підвищення кваліфікації. В майбутньому планується відкриття програм, на яких майбутніх спеціалістів навчатимуть з нуля.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank