11.07.2011

Перша Дитяча Академія - незабаром відкриття

На початку серпня відкриються франчайзингові точки компанії в Києві та Харкові

Перша Дитяча Академія на українському ринку освітніх послуг з'явилася в 2010 році. Того ж року була розроблена пропозиція франчайзингової співпраці, використовувати яку компанія почала вже в 2011. Зараз в Україні функціонують 3 точки мережі: одна власна в Києві та дві франчайзингові в Києві та Миколаєві. Незабаром очікується поповнення кількості закладів, що працюватимуть на умовах франчайзингу: відкриються 2 нові точки в Києві та Харкові.

Перша Дитяча Академія, діти, навчання, уроки, заняття, малюки, природознавство, навчальні матеріали, іграшки, франчайзинг, франшиза Фото Перша Дитяча Академія

Навчальна програма "Життя в долонях" - це тренування восьми базових видів інтелекту дитини, розвиток критичного та логічного мислення та навчання іноземній мові у стовідсотковому мовному середовищі.

Перша Дитяча Академія пропонує керівникам дошкільних навчальних закладів долучитися до мережі та стати власниками програми "Життя в долонях". Ця програма – навчальна. Вона покликана покращити ефективність роботи з дошкільнятами шляхом забезпечення збалансованого розвитку обох півкуль мозку, тренування восьми базових видів інтелекту дитини та навчання іноземним мовам методом стовідсоткового занурення в мовне середовище.

Власниками програми можуть стати як вже існуючі дошкільні навчальні заклади, так і ті, які ще не відкрилися. Якщо програму купує вже діючий заклад, він може або ставати частиною мережі та взяти собі бренд, або продовжувати працювати під своєю назвою. "Як правило, серед таких закладів найбільший попит має саме покупка програми, - розповідає директор з розвитку компанії "Перша Дитяча Академія" Юрій Ніколаєв. – Тобто, компанія продовжує працювати під власною назвою, і в мережу не входить. Сьогодні у нас вже купили одну програму в Києві, а продаж іншої планується наступного місяця". Якщо ж відкривається нова одиниця, з якою ведуться попередні переговори, вона стає частиною мережі.

Поки що попередні домовленості стосуються лише великих міст, але, як стверджує директор з розвитку компанії "Перша Дитяча Академія" Юрій Ніколаєв:"Один наш центр розрахований на 40 тисяч населення. Відповідно, якщо в такому населеному пункті, як Київ, 4 мільйони жителів, тоді є можливість відкрити до 100 центрів. Та це в теорії , а що буде на практиці – покаже ринок." Отже, згодом центри Академії можуть з'явитися і в невеликих містечках.

У планах Першої Дитячої Академії - вести бізнес через генерального партнера, який займатиметься побудовою франчайзингу в Україні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Перша Дитяча Академія - незабаром відкриття

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank