11.02.2011

Release dance complex – танцюємо по франчайзингу

Акцент у розвитку мережі танцювальних шкіл планується ставити на франчайзинг

Release Dance Complex – одна з найбільших мереж танцювальних шкіл в Україні, яка почала активно розвиватися після величезного успіху кількох відповідних телепроектів. Release обрав для свого розширення шлях франчайзингу, адже саме його вважає найкращим і найефективнішим для розвитку мережі. Надалі планується відкривати і власні школи, але акцент ставитиметься саме на франчайзинг. Про це редакції порталу розказала власниця Release Dance Complex Наталія Бобро.

У Release Dance Complex представлені студії танцю під керівництвом таких професійних хореографів, як Влад Яма, Франциско Гомес, Діма Коляденко та багатьох інших

"Мета Release Dance Complex – об’єднати разом найкращі танцювальні студії й школи для розвитку всіх танцювальних напрямків, підвищити якість послуг, вивести танцювальну послугу на ринок великого бізнесу", - розказує пані Наталія.

Дві школи мережі з восьми - франчайзингові (працюють з вересня, одна - в Донецьку, друга на Оболоні в Києві). Компанія планує розвиток не тільки в столиці, але й у регіонах, адже там танцювальний ринок ще не достатньо розвинений. "Чим далі від столиці – тим більший попит на школи танців, в цей час у Києві конкуренція більша. Ринок новий, він тільки почав формуватися, буквально кілька років тому. Зараз ця ніша ще зовсім не зайнята", - вважає Наталія Бобро. Зараз йдуть переговори щодо відкриттів ще близько 5 нових франчайзингових шкіл мережі Release в Україні.

Амбіції мережі простягаються і за межі України – Чехія, Мальта, навіть Лондон стали полем інтересу засновників.

Мережа танцювальних шкіл Release dance complex розвивається з 2007 року. За цей час відкрито 8 філій, з яких 2 - франчайзингові. У них працюють понад 200 хореографів, навчається 7000 осіб.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Release dance complex – танцюємо по франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank