Міняємо шило на мило?

Четвер
05.11.2009
Ринковий збір теперь збираються замінити ринковим податком
 

Минулого місяця за ініціативою держкомітету з питань підприємництва Кабінетом Міністрів України був зареєстрований в парламенті законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування стосовно відміни ринкового збору".

У першій редакції законопроекту передбачалася повне скачування ринкового збору. Проте щорічні втрати місцевих бюджетів могли б скласти близько 500 млн. грн. на рік. Тому чиновники вирішили шукати компенсатори, і тепер Кабінет Міністрів України пропонує відмінити ринковий збір в цілому і замінити його 15%-вим податком від суми, що перевищує 119 тис. грн. для фізичних осіб-підприємців при фіксованій ставці оподаткування. Вказана ставка оподаткування для платників єдиного податку буде введена в тому випадку, якщо їх річний виторг перевищує 500 тис. грн.

Верховна Рада відхилила законопроект, проте, як повідомляє УНІАН, 4 листопада на брифінгу в Києві глава Комітету ВР з питань промисловості, регуляторної політики і підприємництва Наталія Королівська заявила, що законопроект буде запропонований парламенту повторно. У свою чергу президент Віктор Ющенко має намір накласти вето на скасування ринкового збору в разі ухвалення такого закону Верховною Радою.

Згідно Закону України "Про місцеві податки і збори", ринковий збір – це плата за торговельні місця на ринках і в павільйонах, на критих і відкритих столах, майданчиках для торгівлі з автомашин, візків, мотоциклів, ручних візків, яка стягується з юридичних осіб і громадян, що реалізовують сільськогосподарську і промислову продукцію та інші товари. На ринках працюють досить багато підприємців, що представляють ті або інші франчайзингові системи (Наша Ряба – близько 2,5 тис. точок, торговельні точки сфери стріт-фуду і т.д).

Ринковий збір стягується за кожен день торгівлі касирами і контролерами ринку в сумі, встановленій вирішенням місцевого органу самоврядування. Ринковий же податок сплачуватиметься до місцевого бюджету.


популярне на форумі

Де купити ноубук

Всім привіт! Хочу купити собі ноутбук для роботи, та не можу визначитись. Підкажіть мені, який...

1 коментар
остання 08.10.2022
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

URGENT LOAN IS AVAILABLE NOW TODAY I GOT MY DESIRED LOAN AMOUNT $760K FROM A RELIABLE,TRUSTED AND REGISTERED PRIVATE LOAN COMPANY LAST...

2 коментар
остання 10.05.2022
первый бизнес

Шановний Сергій! Франшиза клінінгової компанії СуперКлін.Старт бізнесу всього 21...

5 коментар
остання 10.10.2020
Франчайзинг СуперКлин

Франшиза клінінгової компанії СуперКлін - це готовий бізнес за 21 день Формат Light та Формат...

1 коментар
остання 10.10.2020
What area unit the characteristics of a decent paragraph?

A paragraph may be a assortment of sentences that all relate to 1 main plan or topic. Effective paragraphs have four main characteristics: a subject sentence, unity, coherence,...

1 коментар
остання 10.01.2019
Як знайти бізнес-ідею для себе

Текст ні про що! Якби ціллю автора було не налити води (потрібної кількості символів), то було б...

1 коментар
остання 06.12.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

2 коментар
остання 02.04.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017