Міняємо шило на мило?

Четвер
05.11.2009
Ринковий збір теперь збираються замінити ринковим податком
 

Минулого місяця за ініціативою держкомітету з питань підприємництва Кабінетом Міністрів України був зареєстрований в парламенті законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування стосовно відміни ринкового збору".

У першій редакції законопроекту передбачалася повне скачування ринкового збору. Проте щорічні втрати місцевих бюджетів могли б скласти близько 500 млн. грн. на рік. Тому чиновники вирішили шукати компенсатори, і тепер Кабінет Міністрів України пропонує відмінити ринковий збір в цілому і замінити його 15%-вим податком від суми, що перевищує 119 тис. грн. для фізичних осіб-підприємців при фіксованій ставці оподаткування. Вказана ставка оподаткування для платників єдиного податку буде введена в тому випадку, якщо їх річний виторг перевищує 500 тис. грн.

Верховна Рада відхилила законопроект, проте, як повідомляє УНІАН, 4 листопада на брифінгу в Києві глава Комітету ВР з питань промисловості, регуляторної політики і підприємництва Наталія Королівська заявила, що законопроект буде запропонований парламенту повторно. У свою чергу президент Віктор Ющенко має намір накласти вето на скасування ринкового збору в разі ухвалення такого закону Верховною Радою.

Згідно Закону України "Про місцеві податки і збори", ринковий збір – це плата за торговельні місця на ринках і в павільйонах, на критих і відкритих столах, майданчиках для торгівлі з автомашин, візків, мотоциклів, ручних візків, яка стягується з юридичних осіб і громадян, що реалізовують сільськогосподарську і промислову продукцію та інші товари. На ринках працюють досить багато підприємців, що представляють ті або інші франчайзингові системи (Наша Ряба – близько 2,5 тис. точок, торговельні точки сфери стріт-фуду і т.д).

Ринковий збір стягується за кожен день торгівлі касирами і контролерами ринку в сумі, встановленій вирішенням місцевого органу самоврядування. Ринковий же податок сплачуватиметься до місцевого бюджету.


популярне на форумі

Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

URGENT LOAN IS AVAILABLE NOW TODAY I GOT MY DESIRED LOAN AMOUNT $760K FROM A RELIABLE,TRUSTED AND REGISTERED PRIVATE LOAN COMPANY LAST...

2 коментар
остання 10.05.2022
первый бизнес

Шановний Сергій! Франшиза клінінгової компанії СуперКлін.Старт бізнесу всього 21...

5 коментар
остання 10.10.2020
Франчайзинг СуперКлин

Франшиза клінінгової компанії СуперКлін - це готовий бізнес за 21 день Формат Light та Формат...

1 коментар
остання 10.10.2020
What area unit the characteristics of a decent paragraph?

A paragraph may be a assortment of sentences that all relate to 1 main plan or topic. Effective paragraphs have four main characteristics: a subject sentence, unity, coherence,...

1 коментар
остання 10.01.2019
Як знайти бізнес-ідею для себе

Текст ні про що! Якби ціллю автора було не налити води (потрібної кількості символів), то було б...

1 коментар
остання 06.12.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

2 коментар
остання 02.04.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016