Робоча франшиза BVS-Rabota

П'ятниця
21.03.2014
Про франшизу рекрутингового агентства BVS-Rabota, про стратегію просування компанії та її тенденції, розповідає Віталій Беленець, засновник і власник компанії.
 

Віталій, з чого все починалося? Чому Ви зупинили свій вибір на ринку працевлаштування?

Проаналізувавши ситуацію в країні, і протестувавши запити в інтернеті, я з'ясував для себе, що цю нішу не заповнена: є багато людей, яких цікавить робота за кордоном. Також з'ясував, що для українців особливо цікава робота в Росії та Польщі. Протестувавши обсяг попиту, вирішив цим займатися. А так як мій друг працює в цьому сегменті, то він допоміг мені вийти на ринок і підтримав на початковому етапі розвитку. Через деякий час я зробив ліцензію і почав полномаштабную діяльність. Наш ринок на Україні не заповнений, ось звідки я цим почав займатися. Дрібних агенств багато, але великих зі своїми франчайзинговими точками дуже мало: дві-три організації. Спробував, запропонував, і побачив, що є попит. На початковому етапі сам займався всім і рекламою в тому числі. Природно, що робота за кордоном приваблює багатьох українців - адже в деяких країнах є можливість добре заробити.

Які Ваші успіхи на франчайзинговому поприщі?

У франчайзинговому напрямку компанія почала розвиватися з травня 2013-го, і перша власна точка була відкрита в червні цього ж року. А з червня по сьогоднішній день вже відкрито 9 точок по Україні : в Бердичеві, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Умані, Рівне, Артемівську, Черкаcсах та Хмельницькому .

Сьогодні робота за кордоном для українців - питання актуальне, як Ви вважаєте, чи буде попит у майбутньому?

Звичайно, буде. Бажання знайти хорошу роботу, професійну перспективу у народу буде завжди. Тим більше, якщо скасують або спростять візові режими, то українці частіше почнуть виїжджати на роботу до Польщі, Німеччини, у Францію наприклад, де зарплати вище. Зараз наприклад тільки в Польщі можна працювати легально: за трудовим договором, по трудовій робочій візі, а інші країни для нас поки закриті.

В які країни найчастіше відправляються на роботу наші співвітчизники? Чим відрізняється, наприклад, робота в Польщі від роботи в Німеччині?

Найчастіше користується попитом робота в сусідніх країнах. Наприклад, робота в Росії для українців - одна з найбільш привабливих, адже тут не потрібна робоча віза, а так само є розуміння мови. На місяць приблизно 30 000 чоловік знаходяться в пошуці роботи в Росії. Правда, якщо зняти податок ( 35 %), то це, приблизно, як мінімальна зарплата в Польщі. А в Польщі все-таки, все більш чесно, прозоро і безпечно: чітко діючі закони і правила. Щоб уникнути конфліктних ситуацій, ми працюємо тільки з перевіреними людьми. Якщо з'являється новий партнер, новий роботодавець, то ми його тестуємо: зустрічаємося, дивимося які він надає умови праці і співпраці, і якщо все в порядку, то укладаємо договір з працевлаштування, і після цього відправляємо людей.

За яких умов можна розпочати співпрацю з агентством? Хто може стати Вашим франчайзі?

Нашим партнером може стати фізична або юридична особа. Важливо мати досвід роботи у сфері продажу, так як наш вид діяльності пов'язаний, в більшості випадків, з продажами та спілкуванням. Припустимо, людині, яка працювала бухгалтером, дуже важко буде адаптуватися, адже робота пов'язана зі спілкуванням, і потрібно вже при телефонній розмові відчувати, що шукає клієнт, що йому підходить.

У нас йде централізоване працевлаштування та централізована видача віз. Без нашого відома франчайзі не можуть налагоджувати співпрацю з іншими закордонними агенствами або роботодавцями. Людина, яка купує франшизу, не може сама вести діяльність. Ми видаємо копію ліцензії, і виходить тільки ми маємо право працевлаштовувати. Тобто, завдання франчайзі - знайти клієнта, а дані пересилаються на нас. Ми обробляємо інформацію, і підсумок роботи передаємо франчайзі, а він в свою чергу – клієнту.

Яким Ви бачите або хотіли б бачити ринок працевлаштування в майбутньому, наприклад через 5 років?

Хочеться бачити відкритими кордони, щоб нас чекали в інших країнах світу, наприклад, в Америці і Канаді. Щоб робота за кордоном для українців була доступною, і була можливість без проблем поїхати і працевлаштуватися. Буде чудово, якщо все так складеться.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

Як знайти бізнес-ідею для себе

Текст ні про що! Якби ціллю автора було не налити води (потрібної кількості символів), то було б...

1 коментар
остання 06.12.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Алден-Вет, клиника на Виноградаре у вас оставляет желать лучшего. Приехали по старой памяти в...

27 коментар
остання 04.02.2016
Кюртош калач покоряет Украину и СНГ

Помогу открыть вам ваш бизнес от Кюртош Калач. Официальное представительтво Kurtosh Kalach...

10 коментар
остання 28.01.2016