TUI: актуально про головне

Понеділок
16.12.2013
Про туризм, франшизу та плани на майбутнє розмовляємо з Владиславом Колесником, представником мережі «TUI Турагенцiя».
 

Наприкінці вересня Ви заявляли про те, що Ваша компанія розробила абсолютно новий формат франшизи. Розкажіть, будь ласка, в чому суть нової франшизи, на відміну від попередньої моделі роботи?
У вересні ми розробили нову програму франчайзингу, враховуючи побажання наших партнерів і дотримуючись принципу «Цінність компанії - успішні партнери». Основою став успішний досвід наших закордонних колег, адаптований під реалії українського ринку.

Ми поліпшили основні параметри франчайзингу та схему роботи туроператор - турагенція для того, щоб максимально спростити процедуру входу в мережу і збільшити ефективність роботи наших франчайзі. Нам цікаві, в першу чергу, вже діючі агенції. Але також готові розглядати в якості партнерів новачків в туризмі. Зі свого боку, мережа TUI пропонує вийти на якісно новий рівень ведення бізнесу.

В чому переваги для франчайзі?

Ми розробили три моделі співпраці для взаємовигідної роботи з турагенціями будь-якого рівня.

  • Вступний внесок знижено в 3 рази.
  • Підвищена комісія: 12-14%. Фіксоване роялті: $ 50-200.
  • Відомий бренд, про що говорить постійне збільшення кількості клієнтів.
  • Ми регулярно спрощуємо роботу агента з туроператором. Крім того, ми вводимо можливість придбання турів будь-яких туроператорів України в мережі турагенцій TUI.
  • Ми готові розглянути пропозиції будь-яких партнерів з усіх міст України. Наша мета - стати кращою і найбільшою мережею в туризмі.

Які успіхи на франчайзингових теренах після оновлення франшизи? Чи є домовленості з новими франчайзі?

Після початку впровадження нової програми франчайзингу з'явився дуже великий попит в Україні на придбання франшизи «TUI Турагенцiя». Навіть не дивлячись на затишшя на туристичному ринку, інтерес до компанії не згасає. За три місяці активізації нової франчайзингової програми наша мережа зросла майже в 2 рази, в даний момент вже фактично працює 106 «TUI Турагенцiй» по Україні і ще близько 50 - на стадії відкриття.

Підсумки року, що минає: за якими географічними напрямками був основний попит у туристів?

Ключовими напрямами для літнього сезону традиційно є Іспанія, Туреччина, Греція, Болгарія, Хорватія і Чорногорія, Туніс та Італія. Взимку це гірськолижні: Андорра, Франція, Австрія, Італія, Болгарія, Фінляндія, а також пляжні: ОАЕ, Таїланд, Єгипет, Анталийське узбережжя Туреччини. Якщо говорити про кількісне зростання туристичного потоку, то, в середньому, воно становить 10-15% залежно від напрямку.

Ваші плани на 2014 рік?

У 2014 році наша компанія планує надалі розвивати якісний контрольований роздріб від «TUI Турагенцiя». Очікуємо, що мережа налічуватиме більше 250 брендованих «TUI Турагенцiй» по всій Україні. Це підвищить якість обслуговування і дозволить контролювати продажі оператора по всіх напрямках. У наших планах - за результатами 2014 року вивести компанію TUI Ukraine в статус туристичного оператора №1 в Україні.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?