ММГП відправила відпочивати 14,5 тис. осіб

Вівторок
02.11.2010
Через офіси Мережі Магазинів Горящих Путівок поїхали відпочивати 14 506 чоловік
 

Цього літа 75 офісів Мережі Магазинів Горящих Путівок відправили відпочивати 14 506 чоловік. Середня вартість одного туру по масових напрямках Туреччина і Єгипет становила в середньому $1000.

"Літо для нашої компанії, так само як і для всього туристичного ринку України виявилося непростим, у зв'язку з сумнозвістними подіями банкрутства деяких операторів", - розповідає Альона Філіпенко, директор центрального офісу Мережі Магазинів Горящих Путівок в Україні. - "Проте, завдяки нашій згуртованій команді працівників Центрального офісу, завдяки нашим офісах і нашим партнерам в особі провідних туристичних операторів, нам вдалося не тільки гідно пережити труднощі, а й закінчити літній сезон з чудовими результатами з продажів турів".

З травня місяця ММГП розширилась на десять офісів. Нові магазини мережі почали роботу в таких містах, як Полтава, Севастополь, Кривий Ріг, Нікополь, Сімферополь, а також Київ. "Хоча, на перший погляд, здається, що приріст не занадто великий, насправді він адекватний цілям Мережі на сьогоднішній день - якість офісів у пріоритеті перед їх кількістю", - стверджує Олена Філіпенко. - "Для нас зараз важливий професіоналізм і надійність компаній, які стають учасниками Мережі.

Незважаючи на настання туристичного "несезону", у компанії багато планів: це і проведення ряду семінарів для офісів Мережі за новими умовами оподаткування, і активна рекламна компанія Мережі в Інтернеті та засобах масової інформації, а також співпраця з одним з мобільних операторів Україна".