TEZ TOUR з франчайзингом у роздріб

Четвер
16.09.2010
Компанія буде розвивати власну і франчайзингову мережу "Tez Tour Турагенція"
 

TEZ TOUR UKRAINE оголосила про запуск нового проекту - монобрендової роздрібної мережі "Tez Tour Турагенція". Розвивати її компанія збирається як власними силами, так і по франчайзингу. Наприкінці вересня відкриється перший магазин "Tez Tour Турагенція".

"Ми вирішили розвивати мережу по франчайзингу, адже це найбільш оптимально для компанії з економічної точки зору. На що будемо робити акцент - на відкритті власних точок або франчайзингових - покаже час і попит на нашу пропозицію з боку підприємців", - розповів редакції порталу Franchising.ua Йосиф Андрик, директор компанії TEZ TOUR UKRAINE. - "Зацікавлених з нами співпрацювати вже досить багато, хоча ми тільки повідомили про старт франчайзингової програми. Ми вивчили споживчий попит, що дало нам впевненість у правильності рішення формувати саме монобрендових мережу. Люди довіряють нашій компанії, знають якість пропонованих нами турпродуктів. Крім того, ми плануємо масштабну маркетингову підтримку і багато інших маркетингових інструментів для наших франчайзі".

TEZ TOUR - туристичний оператор, який до теперішнього моменту на українському ринку спеціалізувався виключно на формуванні турпродукту. Раніше TEZ TOUR вела продаж через партнерів - туристичні агенції. Тепер монобрендові точки "Tez Tour Турагенція" будуть відкриватися в усіх регіонах країни. Перевага компанія віддає франчайзинговій співпраці турагенціями, що тільки починають, хоча і не виключає тих, які вже мають досвід роботи на ринку.

Компанія TEZ TOUR працює на туристичному ринку з 1994 року. До складу TEZ TOUR на сьогоднішній день входять понад двадцять міжнародних компаній. Має представництва (приймаючі офіси) в таких державах, як: Іспанія, Греція, Австрія, Туреччина, Єгипет, Таїланд, Канарські острови, Куба, Домініканська Республіка, Мальдіви, Шрі-Ланка, Грузія, ОАЕ.