FitCurves буде й в Польщі

Понеділок
05.07.2010
Фітнес-клуби міжнародної мережі FitCurves з’являться у сусідній Польщі
 

FitCurves починає розвиток франчайзингової мережі фітнес-клубів в Польщі та Чехії. Вже підписані перші договори, і до жовтня запрацюють клуби в таких польських містах, як Жешув і Познань. Ведуться інтенсивні переговори з потенційними франчайзі з Варшави та Любліна. Рауль Нельсон, керуючий мережею FitCurves в Польщі, Чехії, Болгарії та Румунії, відзначає в Польщі високу зацікавленість американської концепцією.

"З того часу, як було оголошено про вихід на польський ринок, ми отримали близько сорока заявок з різних міст країни. Цього літа, я впевнений, ми підпишемо ще як мінімум один франчайзинговий договір в Польщі", - вважає Рауль Нельсон.

За рік компанія планує відкрити п'ять франчайзингових фітнес-клубів, далі протягом трьох років досягти кількості 20 точок, через п'ять років - 40 франчайзингових клубів FitCurves в Польщі. p>

Американська концепція FitCurves активно розвивається по франчайзингу в усьому світі і зокрема в Центрально-Східній Європі. З 2006 року компанія працює на ринках Угорщини та Словаччини. У 2008 році перші клуби FitCurves запрацювали в Україні, і з того часу франчайзингова мережа компанії в нашій країні об'єднує вже близько 70 фітнес-клубів.