Lauren Peso буде в Україні

П'ятниця
28.05.2010
Польська компанія Lauren Peso, що розвиває по франчайзингу мережу тренінгових компаній, націлена вийти на український ринок
 

Lauren Peso розвиває по франчайзингу мережу тренінгових компаній. На сьогодні працює одна власна точка і шість франчайзингових представництв у найбільших містах Польщі, до 2012 філії Lauren Peso запрацюють у кожній польській провінції. В середині квітня компанія з'явилась на Варшавській фондовій біржі, що дало привід керівництву компанії розглянути можливість розширення мережі в сусідніх країнах, зокрема в Україні та Чехії. Вихід на ці ринки буде здійснений за допомогою мастер-франчайзингу. Партнер, що матиме ексклюзивні права на розвиток території цілої країни, надалі шукатиме франчайзі на місцях в регіонах.

"У Чеській Республіці відносно небагато компаній, що займаються підготовкою бізнес-кадрів. Чеський ринок схожий на польський, цей сегмент там динамічно розвивається", - вважає Каміл Кіта, президент і головний акціонер Lauren Peso в Польщі. - У чеському суспільстві міцнішає переконання, що варто інвестувати в працівників. Навчання також підтримує Європейський союз через фінансування таких проектів. В Україні ситуація інша: ця ніша фактично ще вільна і галузь бізнес-підготовки ще тільки розвивається".

Шанси на успіх на ринках сусідніх країн Lauren Peso збільшує особлива пропозиція для мастер-франчайзі: окрім стандартних навчальних програм для груп є можливість надавати послуги персонального консалтингу з питань бізнесу, а також займатися організацією корпоративного дозвілля, поєднаного з бізнес-тренінгами.