Ринок вендінгу - кавовий передоз

Середа
03.09.2008
Київський ринок вендингу цього року як очікується впаде на 25-30%
 

Вперше за останні роки столичний ринок вендинга знизився на третину. Кажуть, що причиною цього є відсутність привабливих місць для розміщення нового обладнання, а також ріст орендних ставок, що зробило покупку автоматів не привабливою інвестицією. Для збільшення своїх доходів спеціалізовані компанії почали активно пропонувати техніку в оренду, та давати наголос на сервіс.

В 2006 році в столиці працювало 3,5 тис. автоматів. В 2007 р. було продано близько 1,6 нових автоматів, а загальна їх кількість досягла 5 тис.

Продаж автоматів для продажу штучних товарів (вода, соки, снеки, бутерброди, DVD), за словами комерційного директора Vending Company Наталії Воротинцьової залишилися практично на минулорічному рівні. Відсутність зростання інтересу до таких автоматів, експерти пов’язують з відносно не великими заробітками на продажі такої продукції. Для прикладу при вартості обладнання для приготовлення гарячих напоїв в 3,5 тис. євро, його рентабельність складає 200-300%, тобі як автомат для продажу снеків обходиться в 4,5 тис. євро при рентабельності 30–100%.

Проте тенденція падіння об’ємів реалізації вендингових автоматів спостерігається лише в столиці, тоді як в регіонах активно зростає.

За матеріалами "Деловая Столица"


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти