ММГП збільшує переваги

Субота
01.05.2010
Мережа Магазинів Горящих Путівок удосконалює комплекс переваг перебування в мережі для франчайзі
 

Для учасників "Мережі Магазинів Горящих Путівок" тепер є безкоштовні консультації з бухгалтерських, аудиторських та юридичних питань. У разі потреби франчайзі "Мережі Магазинів Горящих Путівок" можуть звертатися до аудиторської компанії "Блакитна хвиля" з якої підписано договір про надання таких послуг учасникам мережі.

"Ми постійно збільшуємо спектр переваг перебування в мережі для наших учасників. Так, наприклад, нещодавно компанія ввела послугу "Служба підтримки туристів за кордоном". Турист, що подорожує через будь-який з офісів "Мережі Магазинів Горящих Путівок" може звернутися з будь-яких питань - від запізнення на літак і розселення не в заброньований готель до втрати багажу і підтримки в страхових випадках. Послуга ця безкоштовна, людина платить тільки за роумінг, адже дзвонить з-за кордону", - розповіла директор "Мережі Магазинів Горящих Путівок" в Україні Альона Філіпенко.

Наприкінці березня в рамках проведення щорічного вручення премії в сфері туризму Ukrainian Travel Awards 2010 "Мережа Магазинів Горящих Путівок" була нагороджена дипломом Провідна Роздрібна Мережа. Цю нагороду компанія отримала вже втретє.

Першого травня до мережі приєднаються чотири нових офіси - у Луцьку, Львові та два офіси в Луганську. У березні-квітні відкрилися нові офіси в Рівному, Славуті, Одесі та Києві. З початку року мережа поповнилася дванадцятьма офісами, всього ж вона об'єднує на сьогодні 68 "Магазинів Горящих Путівок".

Збільшується і міжнародна "Мережа Магазинів Горящих Путівок". Днями була підписана угода з білоруською однойменною компанією. Тепер офіси мережі працюють в трьох країнах: Росія, Україна, Білорусь. Усього їх налічується більше чотирьохсот.