Соната перевиконує план

П'ятниця
23.04.2010
Динаміка відкриттів нових франчайзингових офісів перевищує заплановану
 

Франчайзингова "Мережа Агенцій Соната" стрімко розвивається. Кожного місяця вона поповнюється кількома новими офісами. Протягом березня-квітня до мережі приєдналися такі міста, як Житомир, Запоріжжя, Одеса, Харків, Херсон, Тернопіль та Донецьк. Це значно перевищує заплановану раніше кількість відкриттів - два на місяць.

"Я вважаю, що для такого молодого проекту це дуже хороша динаміка. Спочатку ми планували близько двох агенцій на місяць, але зараз ми бачимо, що вже перевищили запланований темп. Дві агенції на місяць - це для нас тепер мінімум. За рік нашого розвитку по франчайзингу - а це до жовтня - ми ставили собі за мету мінімально 30 франчайзингових агенцій. Однак, з огляду на ту динаміку, яка зараз спостерігається, я думаю, що буде більше", - вважає заступник директора з маркетингу компанії "Соната-Тревел" Альона Боргуленко.

Офіси "Мережі Агентств Соната" відкриваються в розрахунку один на 150 тис. жителів. Таким чином для нових агенцій компанію цікавлять не тільки абсолютно нові "незатронуті" міста, але також й ті великі міста, в яких хоча і працюють вже офіси, але можливість відкриття нових ще є.

Центральний офіс "Мережі Агенцій Соната" знаходиться в Києві, 13 франчайзингових - у Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Кременчуці, Львові, Маріуполі, Одесі, Полтаві, Севастополі, Тернополі, Харкові та Херсоні.