У Putevka Club - перші агенції

П'ятниця
19.03.2010
Франчайзингові офіси Putevka Club незабаром запрацюють в Харкові та Луганську
 

Протягом місяця туристична агенція "PUTEVKA CLUB" відкриє два франчайзингових офіси в Харкові та Луганську. Про це редакції порталу Franchising.ua повідомила менеджер з розвитку мережі компанії Ірина Ткачик. Закінчуються підготовчі роботи і в "PUTEVKA CLUB" з'являться перші франчайзингові агенції. Також у Харкові працює власний офіс. Рішення про розвиток мережі по франчайзингу було ухвалене минулого року.

"Ми орієнтовані на всю Україну - в будь-якому місті-мільйоннику і містах поменше можуть працювати франчайзингові офіси "PUTEVKA CLUB". Для нас головне - порядність партнера, його бажання працювати і розвиватися. Щоб він дотримувався так званої "культури мережі"- як у взаємовідносинах з нами та іншими нашими партнерами, так і з клієнтами", - розповіла Ірина Ткачик.

Агенції "PUTEVKA CLUB" пропонують своїм клієнтам відпочинок та оздоровлення від "економ" до "VIP" в пансіонатах і санаторіях Харківської області, Криму, Приазов'ї, Карпат, організовують відпочинок на популярних курортах Туреччини, Єгипту, Греції, Болгарії, Хорватії, Чорногорії та інших країн. Агенції надають широкий вибір екскурсійних програм по Україні, Росії, європейських країнах. У переліку послуг агенцій мережі - круїзи, весільні подорожі та корпоративні заходи, відпочинок для дітей у дитячих оздоровчих таборах в Україні та закордоном, а також їх участь в освітніх програмах європейських країн.