Вівторок
16.03.2010
Експерти прогнозують насичення ринку живого пива вже за півроку
 

Магазини живого пива масово почали з'являтися на українському ринку близько трьох місяців тому. Зараз ажіотаж навколо ідеї такого бізнесу прямо-таки шалений: торговельні точки з продажу розливного пива вже можна зустріти на кожному кроці практично в кожному більш-менш великому місті країни. З такими темпами появи нових магазинів експерти прогнозують насичення ринку вже за півроку.

Криза підштовхнула підприємців до пошуку нових напрямків діяльності та об'єктів вкладень. На пивні магазини як на додатковий заробіток, який допоможе утриматися на плаву, багато хто звернув увагу. На хвилі "пивного буму" в Україні з'явилося також кілька франчайзерів, що пропонують допомогу в організації та веденні бізнесу пивного магазину. Це Пиволюб, Банк Пива і Пивний Банк.

"Бум щодо цієї ідеї пов'язаний з тим, що такий бізнес в умовах кризи є дуже успішним на тлі інших варіантів різних магазинів, які зараз часто стагнують. Ажіотаж зараз божевільний, брак устаткування. Іноді немає елементарних речей: наприклад, вуглекислотні балони вдень з вогнем зараз не знайдеш. Якщо ще нещодавно ціна за один становила близько 300 гривень, то зараз - 550, не менше", - прокоментував ситуацію представник однієї з франчайзингових систем магазинів живого пива. - "Насиченість ринку незабаром дійсно буде досягнута, тому що дуже багато відкривається не лише брендових точок відомих компаній, але й просто незалежними підприємцями. Виживе той, хто в команді: одинаки в сезон просто залишаться без пива, принаймні без якісних брендових позицій, якщо не будуть мати прямих домовленостей із заводами. Крім того, залишиться той, у кого в наявності будуть кеги: їх заставна вартість вже становить 1000 грн, хоча на початку сезону - в лютому - вона ще була 200-300 грн".

Тим не менш, поки що нові точки магазинів живого пива ростуть, як гриби після дощу, - як франчайзингові, так і організовані незалежними підприємцями. Лише у столиці в загальному їх кількість вже перевищує 300. Багато споживачів все частіше вибирають розливне "кегове" пиво, вважаючи його більш якісним і свіжим. Посприяло пивним точкам і те, що в кризу наші громадяни почали заощаджувати. Багато людей, які бажають випити розливного пива, не готові заради цього йти до закладів з недостатньо демократичними цінами. Тепер у них з'явилася можливість придбати пиво у спеціалізованій точці продажу і культурно вжити його вдома або в самому магазинчику.


читати статті

Новий магазин "Наш Край" у Цумані /23.11.2023

Відтепер жителі Цумані можуть придбати усе необхідне у новому сучасному супермаркеті «Наш Край».

Два нових супермаркети SPAR /16.11.2023

Нещодавно мережа супермаркетів SPAR відкрила дві нові торгові точки.

Чому "Наш Край" кращий вибір для підприємців України? /20.10.2023

Чому франчайзинг "Наш Край" — це вигідний вибір для тих, хто мріє власного бізнесу в сфері продуктового рітейлу.

Обрали фіналістів проекту START SPAR /12.10.2023

Мережа супермаркетів SPAR в Україні взяла на себе завдання розвитку та підтримки малих та середніх виробників, і результати їхнього проєкту насправді вражають.

Франшиза "Наш Край": чому варто обрати? /09.06.2023

Франшиза супермаркету "Наш Край" надає підприємцям можливість вести власний бізнес з мінімальними початковими витратами та ризиками.

популярне на форумі

Летнее

Лето вот вот уже близко, а купальники надо покупать заранее. Уже подготовились? Если не успели -...

1 коментар
остання 15.10.2021
Rozetka йде в доставку їжі

Не забудьте на островок взять пляжную одежду - https://mathilda.com.ua/kupalniki/plyagnaya-odegda/ В ней вы на острове...

1 коментар
остання 05.06.2021
Як відкрити магазин біжутерії. Бізнес-план

Ми пропонуємо приватні, комерційні та особисті кредити з дуже низькими річними процентними...

1 коментар
остання 17.12.2018
Еко-шик: комплексний еко-франчайзинг

Торгова марка “Еко-шик”: магазини органічних продуктів, кафе з ексклюзивними рецептами від...

1 коментар
остання 10.10.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

У этих ребят постоянно меняются телефоны и они представляются разными "салонами". Я живу в Киеве....

22 коментар
остання 17.08.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

09.07.2015, салон по адресу М. Расковой, 2а. Консультант Елена  встретила любезно, провела первый...

22 коментар
остання 09.07.2015
DeSheli - осторожно, мошенники!

Не слушайте откровенно негативные отзывы! Это все недоброжелатели. Убедилась на собственном...

22 коментар
остання 30.04.2015
Эко-лавка ищет партнеров

Добрый день, Тамара! Всю информацию о данной франшизе Вы можете увидеть на нашем портале в...

2 коментар
остання 23.12.2014