+ 110 Магазинів біля дому до кінця року

Неділя
31.08.2008
Розширити мережу до 147 магазинів - такі плани компанії МД Рітейл
 

Планований ріст кількості торговельних точок на рівні 140% за результатами 2008 року є рекордом серед роздрібних мереж України за темпами росту. За цих обставин мережу "Магазинов у дома" можна сміло назвати найдинамічнішою українською мережею.

110 нових продуктових магазинів заплановано відкрити у східному та центральному регіонах України до кінця поточного року. МД Ритейл належить металотрейдеру Midland Group (основному акціонерові Запоріжсталі).

За даними генерального директора компанії Олексія Заремби "МД Рітейл" 31 липня відкрила п'ять магазинів на сході України, зокрема у Харкові, Северске, Соледаре, Кіровограді й Васильківці.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію