Середа
10.03.2010
Стрімкий розвиток мережі в 2009-му дає підстави амбітним планам на цей рік
 

Мережа Віконди досягла вже цифри в 125 фірмових франчайзингових салонів і охоплює 22 регіони України. Досягти такого значної кількості допоміг минулий рік - протягом якого було відкрито 98 салонів Віконда. Компанія не збирається зупинятися на досягнутому і запланувала в 2010 році приріст у 150 фірмових салонів, щоб на кінець року досягнути позначки 275.

"Безумовно, найбільше зростання мережі нам показали сезонні для нас місяці, а особливо - серпень, вересень, жовтень, листопад. Кількість відкриттів на місяць доходило до 15. Найбільш покриті регіони - центральний і південний. У другій половині року активізувався Західний регіон, поряд з розвитком філіальної та дилерської мереж у західних областях України. За підсумками року в Західній Україні, де наша присутність ще не так давно була незначною, було відкрито 7 фірмових салонів, що, звичайно, є гарним результатом.

У цьому році наша мережа буде розвиватися ще швидше, ніж у минулому. Ми плануємо відкриття фірмових салонів по всій території України, оскільки маємо розвинену мережу філій і систему логістики. Думаю, центральні регіони будуть розвиватися активніше, але західний регіон також набирає обертів, і 2010 рік це покаже", - впевнений керівник відділу розвитку компанії "Віконда" Михайлов Денис.