Зацікавленість Сонатою зростає

Вівторок
02.02.2010
Цього місяця "Мережа агенцій СОНАТА" поповниться чотирма новими франчайзинговими офісами в регіонах країни
 

"Мережа агенцій СОНАТА" продовжує стрімко розвиватися. Компанія "Соната-Тревел", розпочавши минулого року франчайзингову програму, у лютому підписує декілька договорів. Таким чином цього місяця відкриються ще чотири франчайзингових агенції у Львові, Житомирі, Херсоні та Тернополі. Також ведуться переговори з новими партнерами, компанія відзначає велику зацікавленість франчайзингом.

"Інтерес до франчайзингу надзвичайно високий, дзвінків достатньо багато фактично щодня: цікавляться умовами співпраці з нами, якимись конкретними моментами чи загалом просто явищем франчайзингу. Тобто помітне таке пожвавлення, - що люди готові працювати, інвестувати гроші в бізнес. Я думаю, що це пов’язано в першу чергу з думками про власну справу в найманих працівників або з намаганням переорієнтувати нерентабельний бізнес в прибутковий. І що цікаво, за інформацією звертаються більше з менших міст - підприємці з мільйонників, якщо дзвонять, то вже конкретно починають про щось домовлятися. Можливо, що в них більший інформаційний потік та більше можливостей ознайомитися з пропозицією, не звертаючись безпосередньо до нас", - розказала порталу Franchising.ua заступник директора з маркетингу компанії "Соната-Тревел" Альона Боргуленко.

"Мережа агенцій СОНАТА" розвивається у декількох форматах: "ECONOMY", "OPTIMA" та "VIP". Найбільшою популярністю серед франчайзі зараз користується "OPTIMA", адже вона дозволяє продавати авіабілети, тим самим зменшуючи залежність саме від туристичних сезонних факторів. Високий інтерес до франшизи "VIP", коли офіс також надає послуги працевлаштування за кордоном. Але тут компанія ретельно відбирає франчайзі, щоб агенції були в змозі кваліфіковано обслуговувати клієнтів. "Працевлаштування за кордоном - дуже відповідальна робота, тому дуже часто ми рекомендуємо партнерам починати з простішого формату, незважаючи на те, що це наш прибуток. Тут треба певний досвід в туризмі, і надалі можна переходити на інший формат. Хоча деякі підприємці звертаються до нас з бажанням займатися винятково працевлаштуванням, але такі заявки ми відхиляємо, бо наші офіси надають тільки повний спектр послуг свого формату",- розказала Альона Боргуленко.