Arber - в країни СНД
ARBER GROUP переносить акцент розвитку франчайзингової мережі в країни СНД
Як повідомила порталу Franchising.ua керівник відділу продажів і розвитку франчайзингу Вероніка Ільченко, зараз ARBER GROUP концентрується на розвитку франчайзингової мережі фірмових магазинів Arber в країнах СНД, в Україні ж планується розвивати власну мережу.
"Ми не закриваємо франчайзинговий проект в Україні, коли до нас звернеться зацікавлений підприємець, який матиме гарну пропозицію щодо місцерозташування і буде готовий розвиватися, ми з радістю будемо з ним співпрацювати. Але загалом зараз ми працюємо над розвитком на франчайзингових умовах торговельної мережі в країнах СНД та активно ведемо переговори", - розказала Вероніка.
Зараз мережа Arber об’єднує вже 57 магазинів в Україні у 26 містах країни, з яких один - у Сімферополі - відкритий партнером-франчайзі. Минулого року було відкрито 15 фірмових магазинів. За два найближчі роки компанія планує відкрити магазини у столицях країн СНД та у містах-мільйонниках Росії.
ARBER GROUP - один з найбільших холдингів на ринку одягу в Україні. Компанія працює з 2001 року, в 2008 році почала розвивати по франчайзингу монобрендову торговельну мережу Arber. Компанія об'єднує виробничий комплекс з 5 швейних фабрик і роздрібну мережу магазинів одягу.
Актуально
Перейти в каталог
У Польщі можна успішно розвивати бізнес
Про шлях Кирила Валадкевича та його досвід відкриття власного бізнесу в Польші.
Навіщо аналітика ринку франчайзингу?
Якщо задумались над питанням «А для чого мені аналітика?», ось декілька метрик, які допоможуть зрозуміти навіщо вам це потрібно.
Франшиза пекарні «Сито»
Методом власних проб та пошуків ми сформували прибуткову бізнес-модель, що витримує економічну нестабільність і виклики сучасності.
«М`ясторія» в Івано-Франківську!
Влітку 2023 року «М`ясторія» оголосила про офіційний старт продажу франшизи, а 11 листопада вже презентувала перший заклад, відкритий спільно з...
