Соната задоволена розвитком

Середа
16.12.2009
Зважаючи на активний розвиток цього року компанія налаштована на відкриття в наступному двох франчайзингових агенцій щомісяця
 

Компанія "Соната-Тревел", що розвиває по франчайзингу "Мережу Агенцій Соната", підписала договір з черговим франчайзі. На цей раз франчайзингова агенція відкриється у Маріуполі та вже після Нового року почне обслуговувати клієнтів. Агенція буде працювати у форматі "OPTIMA". Крім того, готуються до запуску на початку наступного року офіси у Львові та Житомирі.

"Я вважаю, що в нас досить гарні результати франчайзингового розвитку - менше, ніж за півроку активної роботи ми фактично підключили п’ять агенцій. На кінець січня вони вже всі будуть повноцінно працювати. На наступний рік ми плануємо відкривати по два франчайзингових офіси щомісяця, і це не оптимістичний, а цілком реальний план. І хотілося б десь 20 агенцій протягом року", - розказала заступник директора з маркетингу Альона Боргуленко.

Компанія "Соната" працює на українському ринку з 2002 року, рішення розвивати франчайзингову мережу представництв було прийнято у 2009. Зараз компанія має центральне представництво у Києві та франчайзингові офіси в Полтаві, Кременчузі та Дніпропетровську.