Курс Terrasoft CRM для студентів Могилянки

Вівторок
03.06.2008
Стартував спільний проект по впровадженню навчального курсу для студентів
 

Спільний проект групи компаній Terrasoft та Києво-Могилянської Академії покликаний створити навчальний курс CRM для студентів-магістрів ВуЗу. На відміну від теоретичної частини курсу, практична буде проводитися на основі технологій компанії Terrasoft, включаючи виконання кейсових завдань. Заняття ж проводитимуться викладачами Києво-Могилянськох Академії, що попередньо пройшли навчання Terrasoft і Terrasoft Consulting.

Компанія Terrasoft є одним з лідерів у виробництві CRM-систем, та розвинула партнерську мережу у 30-х країнах світу за 6 років існування. В Україні дія "партнерська програма" для фірм, які бажають долучитися до діяльності Terrasoft. Стати партнером може компанія, що має досвід у галузі та бажання працювати з CRM системами. В Україні мережа складається із близько двадцяти компаній-партнерів.


найчайтіше читане

Як написати лист про зниження вартості оренди? /28.03.2020

Шаблон листа, який допоможе попросити про знижку чи припинення оплати оренди

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва