Середа
18.11.2009
Наступного року очікуються відкриття більш ніж двадцяти франчайзингових магазинів Milavitsa
 

Франчайзингова мережа магазинів нижньої білизни Milavitsa охоплює вже більшість территорії України. На сьогоднішній день працюють вже 58 торговельних точок у всіх містах-мільйонниках та у багатьох невеликих містах країни: Біла Церква, Дніпродзержинськ, Ніжин, Трускавець, Сєвєродонецьк, Кременчуг, Вінниця, Житомир, Полтава, Луганськ та інших. Крім того подекуди в одному місті працює вже декілька магазинів: Дніпропетровськ - 6, Донецьк - 5, Вінниця - 4 тощо. Наступного тижня відкриваються два нових магазини в Києві та Дніпропетровську. Цього року мережа в Україні розширилася на 12 магазинів. На наступний рік заплановане поповнення мережі Milavitsa як мінімум двадцятьма магазинами.

"Зараз, звичайно, попит на франчайзингову пропозицію не такий високий, як був до кризи, але спостерігається в нас така тенденція, що ті наші партнери, що мають вже багато магазинів, наприклад 40, вони продовжують вкладати кошти та розширювати свою мережу", - розказала порталу директор з маркетингу та продажів компанії "Мілавіца Україна" Наталія Нестеренко.

Для того, щоб підтримати своїх партнерів зараз, компанія з цього року почала оплачувати вивіски при відкритті кожного франчайзингового магазину, крім того, франчайзі надаються певні відстрочки. Для інвестування в магазин Milavitsa підприємцю знадобиться 20-25 тисяч євро. Роялті та паушальний внесок у системі відсутні.