Вівторок
03.11.2009
Франчайзингова мережа компанії "Галопом по Европах" розширюється швидкими темпами
 

Мережа турагенцій "Галопом по Європах" налічує вже 60 офісів у 33 регіонах країни. Лише за період осені до мережі приєдналося 5 франчайзингових офісів - 2 в Києві, один з яких відкрився 24 жовтня у ТЦ "Dream Town", та 2 у регіонах: у Донецьку та у Харкові. Крім того запрацював також один власний офіс у столиці.

Компанія "Вояж-Київ", що розвиває франчайзингову мережу "Галопом по Європах", планує, що у Києві будуть функціонувати 25 офісів мережі.

"Незабаром будуть оголошені нові умови франчайзингу. Вони також будуть лояльними відносно офісів мережі, які вже існують, і для тих, хто планує вступити в мережу "Галопом по Европах", - розповіла начальник відділу реклами та маркетингу компанії "Вояж-Київ" Юлія Падей. - "Крім того на даному етапі в компанії також багато змін і нововведень, про які буде відомо вже наступного року".

Нагадаємо, що в кінці серпня TUI Travel, що є офіційним туроператором Євро-2010, і російська інвесткомпанія S-Group придбали 75% турфірми "Вояж-Київ". У результаті цього мережа турагенцій "Галопом по Європах" у 2010 році буде перейменована у TUI Travel.