Четвер
22.10.2009
Концерн Хлібпром вдосконалює виробництво та планує присутність франчайзингових кіосків Наминайко в будь-якій точці України
 

Продукція ТМ "Наминайко" – заморожені напівфабрикати. Це листково-дріжджові вироби, у народі - "слойки", асортимент яких складає 26 позицій. Іх виробник - "Концерн Хлібпром" зі Львову - є одним з найбільших гравців на хлібному ринку країни і об’єднує 14 хлібозаводів й 3 комбінати хлібопродуктів в п’яти її областях. Зараз "Концерн Хлібпром" розширює свої виробничі потужності та переходить повністю на автоматичний режим виробництва. Однією з задач даного переходу стало уникнення людського впливу на якість кінцевого виробу.

"Сьогодні на ринку часто пропонується продукція, виготовлена повністю або частково вручну. В нашій компанії такі фактори з впровадженням нового виробництва абсолютно виключені - від приготування тіста, наповнення начинкою та формування продукції до упакування виробу. На ринку зазвичай представлений продукт, який потребує розморожування та тривалої вистійки, що знову ж таки здійснюється людиною, і потребує додаткових витрат на обладнання. В такому разі йде більше часу на приготування, і зменшується можливість точного планування продаж на одній точці. Наш напівфабрикат не потребує вистійки – це скорочує витрати часу і підвищує рентабельність точки, що важливо для клієнта", - розсказала керівник з управління продажами напівфабрикатів "Наминайко" Галина Куліковська.

Перша франчайзингова точка "Наминайко" з’явилася у 2006 році. Загалом на території України працюють зараз 279 точок, з них 128 – франчайзингові, до кінця цього року планується відкрити ще близько 30. Як повідомила порталу Franchising.ua Галина Куліковська, найближчим часом компанія планує "свою присутність в будь-якій точці України". Наразі компанія проводить переговори в таких регіонах, як: одеський, донецький, дніпропетровський, запорізький та харківський.

Франчайзі може відкривати не лише торговельну точку-кіоск "Наминайко", але й розширювати, наприклад, асортимент свого магазину продукцією компанії, відповідно оформивши місце згідно стилю ТМ "Наминайко". Обладнання для приготування випічки обійдеться приблизно у сумму до 15 тис. грн. та окупиться впродовж трьох-чотирьох місяців при хороших продажах у 200-300 штук в день.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

популярне на форумі

Як відкрити магазин біжутерії. Бізнес-план

Ми пропонуємо приватні, комерційні та особисті кредити з дуже низькими річними процентними...

1 коментар
остання 17.12.2018
Еко-шик: комплексний еко-франчайзинг

Торгова марка “Еко-шик”: магазини органічних продуктів, кафе з ексклюзивними рецептами від...

1 коментар
остання 10.10.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

У этих ребят постоянно меняются телефоны и они представляются разными "салонами". Я живу в Киеве....

22 коментар
остання 17.08.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

09.07.2015, салон по адресу М. Расковой, 2а. Консультант Елена  встретила любезно, провела первый...

22 коментар
остання 09.07.2015
DeSheli - осторожно, мошенники!

Не слушайте откровенно негативные отзывы! Это все недоброжелатели. Убедилась на собственном...

22 коментар
остання 30.04.2015
Эко-лавка ищет партнеров

Добрый день, Тамара! Всю информацию о данной франшизе Вы можете увидеть на нашем портале в...

2 коментар
остання 23.12.2014
Эко-лавка ищет партнеров

Меня очень заинтересовал этот вид бизнеса. Хотела бы больше и подробнее узнать о нем.

2 коментар
остання 11.12.2014
DeSheli - осторожно, мошенники!

        Читала отзывы на многих сайтах. Удивляет мнение людей, которые пишут про кредиты и  чуть ли...

22 коментар
остання 27.01.2014