Ну, бізнесе, постривай!

Понеділок
19.10.2009
Союзмультфільм продає ліцензії на використання мультиплікаційних персонажів
 

Знайомі всім з дитинства герої радянських мультфільмів кіностудії "Союзмультфільм" тепер можуть використовуватися в будь-якому бізнесі за умови придбання ліцензії. Згідно Закону РФ "Про авторське право і суміжні права", будучи власником виняткових прав на використання персонажів з мультфільмів, що входять в колекцію кіностудії, "Фільмофонд кіностудії "Союзмультфільм" активно займається поширенням ліцензій на виробництво товарів з використанням зображень цих персонажів.

Будь-який підприємець, що бажає використовувати у візуальному супроводі свого бізнесу зображення Зайця і Вовка з "Ну, постривай", Вінни-Пуха, П'ятачка, Крокодила Гени і Чебурашки, Кота Леопольда, Дяді Федора, Чебурашки й інших багаточисельних відомих персонажів, може купити ліцензію в кіностудії.

У кінці серпня "Фільмофонд кіностудії "Союзмультфільм" уклав перший ексклюзивний семирічний договір з компанією Fancy про виробництво і продаж на території Росії і СНД дитячих іграшок з використанням персонажів із радянських мультфільмів.

Кіностудія "Союзмультфільм" була заснована в 1936 році і є на сьогоднішній день найбільшою мультиплікаційною студією Європи. Зараз в колекції "Союзмультфільму" більше 1500 мальованих і лялькових мультиплікаційних фільмів.