УкрБізнес по франчайзингу

Понеділок
28.09.2009
До кінця цього року компанія планує відкрити франчайзингові представництва у всіх обласних центрах країни
 

"УкрБізнес" – всеукраїнський пошуково-інформаційний портал. Компанія пропонує офіційним дистриб’юторам – франчайзі – створення регіонального ресурсу з каталогом всеукраїнських та власне регіональних підприємств для співпраці з підприємцями та розміщення реклами на цих порталах.

Скоро запланований початок активної співпраці з новими партнерами у Донецьку та Луцьку. Зараз франчайзингова мережа "УкрБізнесу" об’єднує 10 офісів у таких містах, як Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Чернівці, Львів, та 3 франчайзингові представництва у Луцьку, де також розташований власний офіс компанії.

“Наш головний офіс знаходиться у Луцьку. І зрозуміло, що звідси не видно всіх підприємств України. А нам хотілося б охопити всю ділову українську еліту. Тому ми вирішили йти в регіони за допомогою франчайзингу. Ця ідея з’явилася вже дуже давно, але до цього ми просто розвивали дистриб’юторську мережу. А ось остаточно франчайзингову пропозицію ми сформували на початку 2009 року”, - розказав заступник директора з питань розвитку дистриб’юторської мережі Юрій Щурко.

До кінця поточного року компанія ставить собі за мету відкриття франчайзингових офісів у всіх обласних центрах країни.