"Медіа – Світ" охоплює мережею Україну

Четвер
10.09.2009
Медіа-корпорація "Медіа – Світ" продовжує розширювати мережу своїх представництв в Україні
 

Компанія надає послуги з розміщення у громадському транспорті моніторів для ротації рекламних відеороликів. Незабаром очікується відкриття чергового представництва в місті Білгород-Дністровський Одеської області. З 2006 року працюють вже 18 офісів медіа-корпорації в різних регіонах України. Зараз компанія займається активним пошуком партнера в Дніпропетровську.

"Медіа-корпорація "Медіа – Світ" має патент на спосіб рекламування товарів і послуг. Нашою компанією був розроблений спеціальний медіакомплекс – автономна система, яка розрахована на роботу в міському транспорті",, - розповів керівник проекту "Медіа – Світ" Дмитро Іщук. – "Це своєрідна альтернатива телевізійній рекламі, особливо на регіональному рівні".

Компанія навчає і консультує з питань бізнесу і зокрема з питань ведення переговорів з перевізниками про розміщення моніторів в їх автобусах і маршрутних таксі, а також про охорону цих моніторів.

Франчайзі може також відкрити в своєму офісі додатково студію створення рекламних відеороликів для ротації їх в міському транспорті.

Партнер компанії отримує ексклюзивне право на роботу на певній території – в регіоні, районі або своєму населеному пункті. Починати роботу "Медіа – Світ" рекомендує з установки 10 моніторів, для чого буде потрібно в середньому близько $6000. Паушального внеску в компанії немає, роялті нараховується залежно від величини населеного пункту, в якому працює франчайзі.