Середа
06.05.2009
Новий український франчайзер за 4 тижні розбудував мережу до 19 франчайзингових магазинів
 

Хоча розвиток роздрібної фірмової мережі джинсового одягу "Activator" компанія розпочала відносно недавно, новачком у цьому бізнесі її не назвеш. В компанії три власні оптові склади в Україні (в Києві, Харкові та Львові), а сама вона вже роками займається оптовою реалізацією джинсового одягу в Україні.

Сьогодні вивіски "Activator" можна побачити на 19 магазинах, всі вони франчайзингові. Найбільше фірмових магазинів - в Києві, тут їх 13. Ще три працюють в київській області - в Броварах, Боярці та Обухові, один у Дрогобичі Львівської області, та два у Харкові.

Вимоги до франчайзингових партнерів досить ліберальні, а саму бізнес-пропозицію для франчайзі в компанії називають "антикризовою". Все що необхідно зробити новому партнеру, це замовити та встановити фірмовий лайт-бокс (вивіску) над своїм магазином (середня вартість виготовлення $200), та підписати франчайзинговий договір. Основна вимога згідно договору - 50% асортименту магазину партнер-франчайзі зобов'язується купувати на складах компанії. Інші 50% асортименту може походити від інших постачальників.