Мистецтво екпонувати франшизи

Понеділок
21.04.2008
В березні цього року в 27-мий раз відбулася франчайзингова виставка в Парижі, що заслужено вважається наймастштабнішою франчайзинговою подією в Європі
 

В цьогорічній виставці взяло участь 440 франчайзингових мереж, з яких близько 22% складали мережі з 17 країн світу (найбільше із Австралії, США, Іспанії та Італії), що шукали мастер-франчайзерів, або ж окремих франчайзі чи дистрибуторів у Європі.

За 4 дні на виставці побувало 29.000 відвідувачів, здебільшого це були підприємці. Згідно опитування 92% відвідувачів були задоволені виставкою. 38% відвідувачів були парижанами, 48% - французи що проживають поза Парижем, та 14% - іноземці. Загалом іноземні відвідувачі походили із 92 країн світу. Найчастіше це були представники Європейського Союзу. На 2-гому місці по кількості відвідувачів - представники країн Північної Африки. Кількісно представники Східної Європи займають 5-те місце (після Середнього Сходу та Азії).

Організатори виставки щороку намагаються привабити іноземних відвідувачів, щоб зберегти та посилювати міжнародне значення виставки. Наприклад за умови попередньої реєстрації, іноземець має право на безкоштовне відвідування виставки, каталог та багато інших привілеїв.

Франчайзингова виставка в Парижі також вважається щорічним епіцентром для мастер-франчайзерів, та інвесторів, які зацікавлені в такій ліцензії. Для цього в рамках виставки організовується окрема програма - мастер-франчайзингові зустрічі. Інвестор, зацікавлений в купівлі мастер-франшизи реєструється на участь у програмі перед початком виставки, організатори підшуковують мастер-франшизи згідно вимог інвестора, та організовують зустрічі під час виставки. Цього року відбулося 133 таких зустрічей з французькими та іноземними франчайзерами.

У 2008 році також спостерігався зріст інвестиційних можливостей - 53% відвідувачів мали більше ніж 75.000 Євро вільних коштів. В межах франчайзингової виставки в Парижі також проходили цикли семінарів "Франчайзингова Академія", були нагороджені найуспішніші франчайзера та франчайзі.

У 2009 році Franchise Expo Paris відбудеться 13-16 березня в Парижі, виставковому центрі Paris Expo Porte de Versailles.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів

популярне на форумі

What area unit the characteristics of a decent paragraph?

A paragraph may be a assortment of sentences that all relate to 1 main plan or topic. Effective paragraphs have four main characteristics: a subject sentence, unity, coherence,...

1 коментар
остання 10.01.2019
Як знайти бізнес-ідею для себе

Текст ні про що! Якби ціллю автора було не налити води (потрібної кількості символів), то було б...

1 коментар
остання 06.12.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Алден-Вет, клиника на Виноградаре у вас оставляет желать лучшего. Приехали по старой памяти в...

27 коментар
остання 04.02.2016