"Вояж-Київ" продав 75% активів

Четвер
16.04.2009
Активи туроператора "Вояж-Київ" (мережа "Галопом по Європам") придбало спільне підприємство TUI Travel та S-Group
 

Про туристичну угоду міжнародного рівня, яка також передбачає інвестиції в Україну, повідомили сьогодні її учасники – один з найбільших туроператорів країни компанія "Вояж-Київ", спільне підприємство міжнародної групи компаній туризму і відпочинку TUI Travel та S-Group Capital Management, - компанія з управління інвестиціями.

Підписання угоди передбачає створення нової компанії, яка буде здійснювати діяльність в Україні під брендом "Вояж-Київ", та входитиме до групи TUI Travel PLC. "Вояж-Київ" матиме доступ до найкращих світових практик, стандартів обслуговування та сучасних технологій бізнесу. Нову компанію очолюватиме керівництво у складі Володимира Щупака, Тетяни Щупак та Тараса Демури.

Група "Вояж-Київ" забезпечує відпочинком та туристичними подорожами 70 тисяч українців на рік, та вважається лідером відпочинкового бізнесу в Україні. Компанія забезпечує левову частку подорожей завдяки власній мережі туристичних агенцій "Галопом по Європам", яку розвиває по франчайзингу.

На початок 2009 року мережа "Галопом по Європам" нараховувала 60 туристичних агентств, з яких 51 - відкрите франчайзинговими партнерами. Як повідомив в інтерв'ю порталу Franchising.ua директором мережі туристичних агентств "Галопом по Європам" Тарас Демура, в 2009 році компанія планує залучити 10-15 нових партнерів.

Про TUI Travel PLC

TUI Travel PLC є провідною міжнародною групою компаній, що спеціалізується на туризмі та відпочинку, здійснює діяльність в понад 180 країнах світу та обслуговує більше 30 мільйонів клієнтів на більш ніж 25 виїзних ринках. Головний офіс розташовано в Кроулі, поблизу Лондона. Кількість співробітників у групі налічує близько 50 000 осіб. У фінансовому році, що закінчився 30 вересня 2008 р., TUI Travel отримала доходи в сумі 13,9 мільярдів фунтів стерлінгів та вихідний прибуток до сплати податків у сумі 320 мільйонів фунтів стерлінгів.

Про S-Group Capital Management Limited

S-Group Capital Management очолює Олексій Мордашов, виконавчий директор та основний акціонер "Северсталь-груп". S-Group Capital Management розглядає широкий спектр інвестиційних можливостей; від компаній, що спеціалізуються на високих технологіях, до розвитку стратегічного партнерства з міжнародними конгломератами в Росії. Географія інвестицій включає Росію, США та Європу.

Джерело: Franchising.ua, Galopom.com.ua