Понеділок
28.09.2020
Чесна історія про франшизу G.Bar в Маймямі та нову ідею бізнесу.
 

Лєра Бородіна, власниця Ohmylook і співзасновник G.Bar в інтерв'ю «Зе Інтервьюер» чесно розповіла історію франшизи G.Bar в Майямі.

«Суперважливо, щоб людина яка відкриває цей бізнес  чітко уявляв специфіку бізнесу і міста», радить Лера.

У Майямі G.Bar запустила Оксана  американка з українським корінням.

Але виявилося, що у Флориді зовсім інша сезонність: в Україні в січні сфера послуг просідає, а там  високий сезон. Влітку  навпаки.

Об'єкт запустився в районі South Pointe, де живуть багаті американці і більшість клієнтів  після 50. Стартували добре, але тут почалося літо  з високою температурою, вологістю і ураганами. Всі заклади забивають вікна, розпускають команду і повертаються до роботи восени. А жителі району їдуть в Європу і інші комфортні місця.

Чому цю сезонність не врахувала франчайзі? Тому що вона теж їхала влітку в Україні.

«У фінмоделі заклали провал на літо 20%, а доходи впали майже на 100%»,  пояснює Лера.

Ще одна важлива новина, яку Лера озвучила в інтерв'ю — ще одним її бізнесом може стати мережа хімчисток. Раніше Бородіна не раз говорила, що без партнерів у вигляді хімчистки проєкт Oh My Look! було б дуже складно зробити. Сукні чистять перед орендою, після оренди, під час оренди.

Довідка: Перший шоу-рум сервісу вечірніх суконь OhMyLook був запущений в 2012 році в Києві в невеликому приміщенні площею 80 кв. м в Києві. Б'юті-сервіс G.Bar був заснований в році. Франшизу G.Bar створила в 2014 році Franchise Group, а в 2015 вже були укладені перші договори.


Лєра Бородіна / співзасновник G.Bar

найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Маркетинг та дослідження ринку /18.02.2010

В цій статті мова піде про явище маркетингу та його роль в успішності підприємства. Розглядаються методи дослідження ринку, збір, аналіз та використання інформації, яка необхідна в процесі прийняття рішень планування бізнесу і визначення вірогідності здійснення планованої діяльності

Lviv Croissants — в сім'ї Кузьми /16.07.2020

Чому родина Кузьми Скрябіна обрала саме Lviv Croissants?