П'ятниця
10.07.2020
«Шериф» запустить першу франшизу вже восени.
 

Уже восени франшизу «Шерифа» — першу франшизу в сфері безпеки — запустять в Одесі. Ми пишаємося, що франшизу холдингу «Шериф» готувала компанія Franchise Group.

На фото ви бачите радісний момент підписання угоди між франчайзером Дмитром Стрижовим, генеральним директором компанії «Шериф» і франчайзі Олександром Соколовим.
Олександр називає себе «серійним підприємцем», він відомий як власник одеського онлайн-ресторану Smilefood, який також розвивається за франчайзинговою моделлю.

«Франшиза
 це швидкий і мобільний шлях масштабування. Разом ми зробимо послуги «Шерифа» доступними, а Україну  безпечнішою»,  зазначав в недавньому інтерв'ю Дмитро Стрижов.

«Шериф» з 2003 року надає all inclusive в сфері безпеки. Тепер і в Одесі можна буде замовити послуги охорони будинків, квартир, бізнесу, офісів, дорослих, дітей і навіть тварин.


Дмитро Стрижов / генеральний директор компанії «Шериф»

найчайтіше читане

Маркетинг та дослідження ринку /18.02.2010

В цій статті мова піде про явище маркетингу та його роль в успішності підприємства. Розглядаються методи дослідження ринку, збір, аналіз та використання інформації, яка необхідна в процесі прийняття рішень планування бізнесу і визначення вірогідності здійснення планованої діяльності

Як написати лист про зниження вартості оренди? /28.03.2020

Шаблон листа, який допоможе попросити про знижку чи припинення оплати оренди

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франчайзинговий пакет /19.11.2009

Франчайзинговий пакет, що називають також франчайзинговою ліцензією, або франшизою, становить основу франчайзингової системи