П'ятниця
10.07.2020
«Шериф» запустить першу франшизу вже восени.
 

Уже восени франшизу «Шерифа» — першу франшизу в сфері безпеки — запустять в Одесі. Ми пишаємося, що франшизу холдингу «Шериф» готувала компанія Franchise Group.

На фото ви бачите радісний момент підписання угоди між франчайзером Дмитром Стрижовим, генеральним директором компанії «Шериф» і франчайзі Олександром Соколовим.
Олександр називає себе «серійним підприємцем», він відомий як власник одеського онлайн-ресторану Smilefood, який також розвивається за франчайзинговою моделлю.

«Франшиза
 це швидкий і мобільний шлях масштабування. Разом ми зробимо послуги «Шерифа» доступними, а Україну  безпечнішою»,  зазначав в недавньому інтерв'ю Дмитро Стрижов.

«Шериф» з 2003 року надає all inclusive в сфері безпеки. Тепер і в Одесі можна буде замовити послуги охорони будинків, квартир, бізнесу, офісів, дорослих, дітей і навіть тварин.


Дмитро Стрижов / генеральний директор компанії «Шериф»

найчайтіше читане

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як написати лист про зниження вартості оренди? /28.03.2020

Шаблон листа, який допоможе попросити про знижку чи припинення оплати оренди

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

популярне на форумі