«Поїхали з нами» в Казахстані та Білорусі

Четвер
23.01.2020
У франчайзингової мережі туристичної компанії «Поїхали з нами» налічується понад 400 представництв. Сергій Гіровець, керівник франчайзингового напрямку туристичної компанії «Поїхали з нами» поділився планами розвитку компанії.
 

У франчайзингової мережі туристичної компанії «Поїхали з нами» налічується понад 400 представництв. Сергій Гіровець, керівник франчайзингового напрямку туристичної компанії «Поїхали з нами» поділився планами розвитку компанії.


За його словами, за 11 років роботи з франшизою компанія відкрила 350 об'єктів в Україні, 50 в Казахстані, решта в Білорусі, Молдові та Придністров'ї. Зараз компанія володіє тільки одним представництвом, а все решта належить партнерам.


Франчайзі в основному стають підприємці, які не пов'язані з туризмом.


«Вони кудись поїхали, сподобалася атмосфера. Друга важлива умова: щоб у підприємця була можливість займатися цим бізнесом. Якщо такої можливості немає - треба шукати керуючого », - каже Сергій. За його словами, часто партнерами компанії стають і успішні менеджери «Поїхали з нами».
Гіровець визнається, що працювати в Казахстані складніше, ніж в Україні: відрізняється і законодавство і менталітет. Але в підсумку і прибуток більше - в Казахстані вище середній чек, оскільки там їдуть не 2,2 людини, як в Україні, а по 4-6 чоловік. Сім'ї у казахстанців великі, багатодітні.

А по перевагах, особливої ​​різниць немає: казахи люблять відпочивати в Єгипті і Туреччині. Але частіше, ніж українці літають в Емірати і Таїланд, які розташовані ближче до Казахстану.


Розвиток мережі в Білорусі і Молдови стимулював попит: туристи з цих країн давно купували путівки в Україні - так дешевше. Наші сусіди бачать різницю в ціні і вважають за краще літати з Києва. Це особливо помітно з прикордонних з Україною міст і за налагодженою індустрії маршруток, які доставляють туристів в «Бориспіль» з Білорусі.


Білоруси давно літають через Україну - в їх країні працює тільки один монополіст, а в Україні і рейсів більше і ціни цікавіше.


 «Зараз франчайзі« Поїхали з нами »тільки запускає офіс в Молдові і буде продавати путівки з можливістю вильоту з Одеси або Кишинева. Ринок в Молдові невеликий, але він є і його можна розвивати », - продовжує Сергій.
У цьому році компанія планує продовжити розширення мережі в Україні, Молдові, Казахстані та Білорусі.


Компанія «Поїхали з нами була створена в 2004-му році, а в 2008-му році був запущений франчайзинговий проект. У 2015-му році компанія почала продавати франшизу в Казахстані. Щорічно у «Поїхали з нами» відкривається 40-50 філій. У квітні 2018 року компанія відправила у відпустку мільйонного туриста, а за рік організовує відпочинок більш ніж 200 тисячам туристів


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Dunkin 'donuts: як стали франшизою №1 в США /27.01.2020

Американський журнал Entrepreneur назвав 500 кращих франшиз. Dunkin 'donuts відняв лідерство у McDonald's.