Середа
01.02.2017
У планах на 2017 рік - відкриття 15 супермаркетів SPAR. Розвитком займеться досвідчений український франчайзер.
 

В січні 2017 року Міжнародна група «Spar International» підписала договір про співпрацю із «SPAR Україна Корпорейшн», що входить до української Інвестиційної групи «VolWest Group». Предметом двосторонніх домовленостей став розвиток на ринку України міжнародної мережі SPAR.

На сьогоднішній день SPAR - це найбільша в світі мережа супермаркетів і гіпермаркетів, що працює в 42 країнах світу та налічує більше 12 300 магазинів. Товарообіг мережі SPAR за рік складає понад 33 мільярди євро. Штаб-квартира «Spar International» знаходиться в Нідерландах, а сама компанія почала свій розвиток ще в 1932 році.

VolWest Group – інвестиційна група, заснована у 1992 році, що працює у 15 видах діяльності. Центральний офіс знаходиться в Луцьку. Найбільш відомим франчайзинговим проектом Групи є мережа супермаркетів «Наш Край», яка протягом 15 останніх років розвинулась до 221 торгового закладу на території України.

«SPAR Україна Корпорейшн» має намір вже протягом кількох найближчих місяців відкрити у Рівному перший супермаркет. За інформацією генерального директора компанії Сергія Шавлукевича, у планах Інвестиційної групи відкриття 15 магазинів до кінця 2017 року, а впродовж 3 наступних років - розширення мережі до 50 торгових закладів. Відкриватись будуть як власні, так і франчайзингові супермаркети.

SPAR в Україні розвиватиметься у 4 торгових форматах: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м.), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м.), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м.), INTERSPAR (гіпермаркети понад 3000 кв.м.).

Нагадаємо, що це вже не перша спроба міжнародного бренду SPAR укорінитись на українському ринку. До початку 2014 року правом відкривати супермаркети під брендом SPAR в Україні володіла ТОВ «СПАР-Україна», яка в свою чергу входила в Агрохолдинг KSG Agro. На той час в мережі працювало близько 35 торгових закладів під брендом SPAR. В першому кварталі 2014 року власник Агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов домовився про злиття підконтрольної йому мережі супермаркетів з дніпропетровською мережею Varus. В результаті більшість супермаркетів SPAR були перейменовані в Varus, а інша частина - припинили діяльність.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію