Українські еко-продукти якісніші за європейські

Понеділок
23.11.2015
Мережа магазинів “Еко-Лавка” дослідила польський ринок та поділилась цікавими висновками.
 

Компанія “Ай Еко Трейд”, що розвиває в Україні мережу магазинів органічних продуктів "Еко-Лавка", має намір вийти на міжнародний ринок. Однією з перших в списку запланованих країн стала Польща. “Тиждень тому ми відвідали Польщу та ознайомилися з особливостями ринку франчайзингу в цій країні. Ринок сусідньої Польщі не такий динамічний, як наш, адже працювати за франчайзинговою схемою компанії там почали набагато раніше, і на сьогодні вже близько 1000 учасників ринку продають свою франшизу, - розповідає директор з розвитку мережі “Еко-Лавка” Олександр Петренко. 

Однак мене дуже приємно вразив той факт, що продукція українського виробника, особливо та, що спрямована на якість, знаходиться на значно вищому рівні, ніж польська. Рівень наших виробників достатньо високий, і це дуже радує. Завдяки цій поїздці ми ствердились в розумінні того, що хочемо відкриватися в Польщі та інших країнах, і зараз активно працюємо в цьому напрямку”.

Паралельно з освоєнням міжнародного ринку, “Еко-Лавка” невпинно розширює українську мережу. На сьогодні на території нашої країни працює 76 магазинів, 74 з яких - це магазини “Еко-Лавка”, а ще 2 - мінімаркети “Мега-Лавка”. “Мега-Лавка” є розширеним форматом “Еко-Лавки” та передбачає самообслуговування відвідувачів. Однак тут також працюють консультанти, які можуть підказати покупцеві у виборі продукції.

“Також асортимент “Мега-Лавки” доповнився свіжими овочами та якісним вином. Важливо те, що в магазинах нового формату представлені не лише ті продукти, які можна купити в “Еко-Лавці”, але й інші, доповнюючі товари, які можна придбати у звичайних магазинах. Завдяки цьому покупцеві не потрібно заходити в два різних магазини. Адже все, що треба, вже є у нас”, - стверджує Олександр Петренко.

В Україні зараз спостерігається зростання ринку екологічних продуктів. Люди все більше усвідомлюють, що необхідно контролювати те, що вони їдять. “Кількість покупців мережі магазинів “Еко-Лавка” з початку року зросла на 15-20%. Також збільшилася вартість середнього чеку. Це зумовлено, зокрема, розширенням асортименту товарів та подорожчанням самої продукції у зв'язку з девальваційними процесами в українській економіці, - пояснює Олександр Петренко. - Мережа “Еко-Лавка” орієнтується на вітчизняного виробника. Ми забезпечуємо свої магазини якісним товаром, виробленим в Україні, в чому є подвійна вигода. Адже ті компанії, які зробили ставку на імпортну продукцію, сьогодні зіткнулися з серйозними проблемами у зв'язку з її значним подорожчанням”.

Якщо вас зацікавила філософія мережі "Еко-Лавка", ви можете стати частиною бренду здорового харчування, розпочавши співпрацю за схемою франчайзингу. Для запуску бізнесу знадобиться 260-360 тисяч гривень. Паушальний внесок становить 50 тисяч гривень, а роялті - 3% від обороту магазину. Інвестовані кошти, згідно досвіду франчайзера, окупаються за 6-18 місяців.

 

Авт. Т.Малиняк


читати статті

Новий магазин "Наш Край" у Цумані /23.11.2023

Відтепер жителі Цумані можуть придбати усе необхідне у новому сучасному супермаркеті «Наш Край».

Два нових супермаркети SPAR /16.11.2023

Нещодавно мережа супермаркетів SPAR відкрила дві нові торгові точки.

Чому "Наш Край" кращий вибір для підприємців України? /20.10.2023

Чому франчайзинг "Наш Край" — це вигідний вибір для тих, хто мріє власного бізнесу в сфері продуктового рітейлу.

Обрали фіналістів проекту START SPAR /12.10.2023

Мережа супермаркетів SPAR в Україні взяла на себе завдання розвитку та підтримки малих та середніх виробників, і результати їхнього проєкту насправді вражають.

Франшиза "Наш Край": чому варто обрати? /09.06.2023

Франшиза супермаркету "Наш Край" надає підприємцям можливість вести власний бізнес з мінімальними початковими витратами та ризиками.

найчайтіше читане

Кюртош калач: європейські традиції - в Україну /18.10.2010

В Україні по франчайзингу пропонуватиметься концепція традиційного європейського хлібобулочного виробу

Яким має бути підприємець /26.02.2010

Тест на підприємництво

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Маркетинг та дослідження ринку /18.02.2010

В цій статті мова піде про явище маркетингу та його роль в успішності підприємства. Розглядаються методи дослідження ринку, збір, аналіз та використання інформації, яка необхідна в процесі прийняття рішень планування бізнесу і визначення вірогідності здійснення планованої діяльності

популярне на форумі

Летнее

Лето вот вот уже близко, а купальники надо покупать заранее. Уже подготовились? Если не успели -...

1 коментар
остання 15.10.2021
Rozetka йде в доставку їжі

Не забудьте на островок взять пляжную одежду - https://mathilda.com.ua/kupalniki/plyagnaya-odegda/ В ней вы на острове...

1 коментар
остання 05.06.2021
Як відкрити магазин біжутерії. Бізнес-план

Ми пропонуємо приватні, комерційні та особисті кредити з дуже низькими річними процентними...

1 коментар
остання 17.12.2018
Еко-шик: комплексний еко-франчайзинг

Торгова марка “Еко-шик”: магазини органічних продуктів, кафе з ексклюзивними рецептами від...

1 коментар
остання 10.10.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

У этих ребят постоянно меняются телефоны и они представляются разными "салонами". Я живу в Киеве....

22 коментар
остання 17.08.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

09.07.2015, салон по адресу М. Расковой, 2а. Консультант Елена  встретила любезно, провела первый...

22 коментар
остання 09.07.2015
DeSheli - осторожно, мошенники!

Не слушайте откровенно негативные отзывы! Это все недоброжелатели. Убедилась на собственном...

22 коментар
остання 30.04.2015
Эко-лавка ищет партнеров

Добрый день, Тамара! Всю информацию о данной франшизе Вы можете увидеть на нашем портале в...

2 коментар
остання 23.12.2014