Вівторок
19.05.2015
Стимулювання до переходу народу на електроопалення сприяє розвитку компанії
 

Не є секретом, що у Франції, Німеччині чи, наприклад, Південній Кореї споживання електрики на опалення та освітлення в десятки, а то й тисячі разів більше, ніж у країнах з багатими запасами енергоресурсів. Статистика свідчить, що сьогодні в Україні, частка електроенергії на опалення становить мінімальний мінімум, тоді як у європейських країнах вона коливається у діапазоні 20-80%. А значить роботи в даній ніші дуже багато. Тому українська компанія «Білюкс», яка з 2005 року спеціалізується на інфрачервоному опаленні, поступово нарощує оберти. На даному етапі вона має філії у таких містах України, як Харків, Київ, Хмельницький, Полтава, Львів, Чернігів, Білгород-Дністровський, Рівне та ін. А також працює партнерський офіс у Румунії.

«Нещодавно ми прийняли участь у головній виставці опалення України Аква-Терм і зробили висновки, що в Україні лише 1% складають енергозберігаючі електричні системи опалення, на відміну від інших країн, де цей показник - від 20% до 80%. Цей факт ще раз показує, яке безгазове майбутнє чекає Україну. Але поки в нашій країні навколо одні котли. Народ, як і раніше, не знає про економічне стельове довгохвильове опалювання. Всі в шоці від подорожчання газу на 330%. Але ж електрика подорожчала тільки на 50% і сьогодні можна платити за електроенергію за мінімальним тарифом: до 100 кВт/год в місті; до 150 кВт/год у сільській місцевості; до 3600 кВт/год на опалювальний період, якщо електроопалення та ін.», - ділиться Олег Литвинов, керівник компанії «Білюкс».

Для відкриття філії «Білюкс», франчайзі потрібні інвестиції від 2000$. Інвестований капітал у енергозберігаючі обігрівачі володіє великою швидкістю - за 6 місяців капітал можна обернути 1-3 рази. При рентабельності до 90% - це від 90% до 270% повернення інвестицій на рік. Тобто бізнес окупається за один сезон, а фінансові ресурси для подальшого розвитку компанія бере не у банків, а у своїх франчайзі. Один із найважливіших аргументів на користь стельових панелей Білюкс перед іншими видами обладнання - це високий коефіцієнт корисної дії. Використання електричних стельових інфрачервоних панелей дозволяє економити від 40% енергії в порівнянні з іншими опалювальними системами.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти