Три формати QUICK TEACHER

Четвер
30.04.2015
Послуги по вивченню іноземних мов користуються попитом в Україні
 

Часи, коли можна було здивувати відмінним знанням іноземної мови пішли в небуття, а тепер це практично життєва необхідність. «Незважаючи на те, що через складну економічну ситуацію в Україні багато іноземних компаній та інвесторів пішли з ринку, вивчення інших мов стало ще більш затребуваним ніж раніше», - вважає Ірина Комар, керівник франчайзингового відділення мовної школи QUICK TEACHER.
У 2015 році QUICK TEACHER представила франшизу по прискореному вивченню іноземних мов. Особливість франчайзингового пропозиції полягає у швидкості навчання іноземним мовам і в тому, що це підтримка міжнародної компанії-розробника M.A.R.I.D.I. - провідного європейського розробника професійних IT-рішень для прискореного вивчення іноземних мов.

«Сьогодні ми займаємося продажем програми та технології роботи наших класів. Є три формати бізнесу для партнерів. Перший - це індивідуальний клас, при відкритті якого необхідні інвестиції у розмірі 5 000 грн. Другий формат співпраці - це відкриття декількох класів із навчання мовам, і тут мова йде про інвестиції у 25 000 грн. А щоб стати майстром-франчайзі, з правом продавати франшизу, партнеру знадобиться 50 000 грн.», - говорить Ірина Комар.

Відкриття даного бізнесу можливо в населеному пункті з населенням від 10 000 жителів та більше (з розрахунку: один офіс на 10 000 жителів). Площа приміщення повинна бути не меншою ніж 25 м. кв. Офіс має розміщуватися у безпечному районі міста, поблизу транспортної розв'язки, а наявність парковки тільки вітається. Також необхідна наявність інтернет-підключення, телефону, освітлення, санвузлів, кондиціонування та вентиляції, наявність пожежної та охоронної сигналізації.

«Нашим партнерам ми надамо будь-якого роду підтримку. Здійснимо покрокове керівництво з ведення бізнесу та консультації із організації освітньої та адміністративної діяльності. Також навчання персоналу веденню бізнесу, навчання викладачів із питань організації навчального процесу з використанням інтерактивного мультимедійного комплексу. Ми можемо запропонувати педагогів з кадрового резерву компанії та надати необхідне обладнання з встановленою програмою для організації процесу навчання. Є ще багато переваг роботи з нашою компанією», - поділилася Ірина Комар.


найчайтіше читане

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва