Середа
15.04.2015
Мережа запустила інтерактивний проект та відкрила 10 офісів
 

У 2015 році компанією Travel Professional Group була впроваджена нова концепція і відкрито 10 філій. В цілому по Україні відкрито 9 франчайзингових офісів: 6 - Київ, 1- Вишневе, 1 - Кіровоград, 1 - Суми, та в процесі запуску 10-ий партнерський офіс у Черкасах. У Києві, на вулиці Круглоуніверситетській, запущена в роботу власна точка продажів.
Керівник напрямку франчайзинг в Travel Professional Group, Олександр Червінський, коментує підвищення інтересу до франшизи компанії і розкриває суть нової концепції: «Слоган включає в себе філософію компанії. Планування подорожі - найважливіший етап підготовки відпочинку. Залежно від рівня компетенції фахівців з планування відпочинку, клієнт отримує продукт, який або відповідає його запитам, або ні. Тому, головна складова концепції TPG Agency - відповідати та передбачати запити своїх клієнтів. Сьогодні ми приділяємо велику увагу навчанню менеджерів наших мережевих агентств. Програма навчання включає різноманітні заходи: навчання по роботі з ПЗ, семінари, вебінари, індивідуальні семінари для певного агентства з новим або тими напрямками, що цікавлять»

«В останні місяці інтерес до вступу в нашу мережу значно зріс. Велика частка нових франчайзі (94%) - це вже діючі агентства. Ми надаємо їм усю необхідну підтримку: маркетингову, фінансову, юридичну і т.д. Одним з головних критеріїв вступу в мережу - є бездоганна бізнес репутація. Тому ми впевнені, що в кожному офісі TPG Agency клієнт отримає однаково високий сервіс і допомогу експерта в плануванні подорожі. Думаю, найкращим підтвердженням довіри агентів і туристів є результати завершився раннього бронювання. Враховуючи складну ситуацію на ринку, підсумки цілком задовільні,  приріст порівняно з минулим роком більше 40%», - говорить Олександр Червінський.

У поточному році Travel Professional Group не скорочує обсяги, а навпаки, відкриває нові напрямки і розширює вже наявні: чартерна програма на острівну Грецію, ексклюзивний чартер на Мальту, програми, що дозволяють студентам і школярам, ​​вивчати англійську мову на курортах Мальти, Кіпру та Чорногорії, обширна автобусна та авіа програма в Болгарію.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Франчайзинг чи комерційна концесія? /05.05.2008

Спеціальне законодавство, що регулює франчайзинг, з’явилося в Україні лише 1 січня 2004 р., коли набули чинності Цивільний і Господарський кодекси України